2726

سلام بچه من تازه رفتم تو 34 هفته دختر و پسر احساس میکنم هم شکمم نسبت به هفته قبل کوچکتر شده اون کشش پوست رو ندارم هم اینکه حرکات پسرم هم کمتر شده..  یه هفته دیگه وقت دکترمه ولی نگرانم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اتفاقا منم ماه آخر بارداری احساس میکردم شکمم کوچکتر شده

دوقلو بودید شمام؟  همه چی رو به راه بود؟  حرکات کوچولوتون خوب بود؟  اگه بچه برگرده بازم حرکاتش مثل قبل میشه یا نه کمتره؟ 

2728
جاشون کم میشه حرکات کمتر شکمم ربطی نداره ب هیچی نکران نباش

خدا خیرت بده.. یکم اروم شدم.. آخه یه جا خوندم گفت شاید کیسه آب پاره شده ولی من هیچ علائمی ندیدم.. میشه پاره بشه  خودت متوجه نشه؟ 

خدا خیرت بده.. یکم اروم شدم.. آخه یه جا خوندم گفت شاید کیسه آب پاره شده ولی من هیچ علائمی ندیدم.. می ...

عزیزم کیسه اب پاره بشه متوجه میشی خودت!

فردا زنگ بزن از دکترت هم بپرس خیالت راحت شه

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در پیکر من دو قلب دارد ضربان🥺🤰حذف تاپیک
خدا خیرت بده.. یکم اروم شدم.. آخه یه جا خوندم گفت شاید کیسه آب پاره شده ولی من هیچ علائمی ندیدم.. می ...

نبابا هیچ جارونخون کیسه اب پاره شه اب شدیدی ازت میادبیرون این حرفاچیه راحت بخاب اصلاوزن جنین خودجنینم ب شکم ربط نداره چون حاشم کم میشه تکون خوردنشون کمترمیشه 

بنظرم برو دکتر نشتی کیسه اب هم هست یا بند ناف 

برو یه سونو بده خیال راحت

دعا کنید هفته دیگه تاپیک بزنم که منم مامان شدم واسم صلوات بفرستین😘
اگه تکون های بچه نرماله خوبه  ولی شما وه دو قلو داری چطوری میشماری؟؟!الان تازه به ذهنم رسید .

خب جاشون ثابته تو دو طرف شکم بالا و پایین میشن ولی چپ و راست نمیتونن برن.. 

سلام عزیزم منم دوقلو باردارم اما رفتم هفته ۳۵ ،دوقلوهای من هفته پیش اصلا تکون نمیخوردن رفتم دکتر سونو شدم مشکلی نبود،پوست شکمتم خب دیگه کش اومده الان خوب شده که نمیسوزه،حالا میتونی اورژانس مامایی بیمارستانم بری هم سونو شی هم چک شی من که تقی به توقی میخوره میدوم بیمارستان.اسماشونو چی میزاری؟ من سورنا و رزا

سلام عزیزم منم دوقلو باردارم اما رفتم هفته ۳۵ ،دوقلوهای من هفته پیش اصلا تکون نمیخوردن رفتم دکتر سون ...

اره امروز برم مرکز بهداشت نمیتونم تا یه هفته وایستم.. مانی و مانیا

دوقلو بودید شمام؟  همه چی رو به راه بود؟  حرکات کوچولوتون خوب بود؟  اگه بچه برگرده با ...

دو تا بچه دارم..یکی سه ساله و یکی شیش ماهه.. کلا حرکات جنین ماه آخر کمتر میشه.. چون بزرگ شده و کل فضای رحمو گرفته منم سر دو تا بچم ماه آخر حرکاتشون خیلی کمتر نسبت به ماه های قبل شد

خدا منو ببین..
2706