2726
عنوان

لکه بینی بعد از رابطه در بارداری

29617 بازدید | 43 پست

سلام عزیزان شبتون بخیر

ممنون میشم اونایی که تجربه و اطلاعاتی دارن راهنمایی کنن

من هفته دهم هستم هفته ششم برای بار اول یه رابطه خیلیییی سطحی داشتم که خونریزی و لکه بینی داشتم دکترم گفته بود ایرادی نداره اما وقتی گفتم که اینجور شدم گفت مشکلی نیست اما فعلا رابطه نداشته باش

بدون دخول به ارگاسم رسیدم اما باز دیدم لکه بینی شروع شده و اندازه یه نخود خون قرمز دیدم

سوالم اینه باید چیکار کنم و چرا اینجور میشم توی خواب اینجور شدم. شاید تو بیداری بتونم هفت ماه دیگه صبر کن اما اگه بازم ناخواسته اینجوری شه باید چیکار کنم

ممنون از راهنماییتون 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
زیر دلم توی خواب درد گرفت از خواب بیدار شدم و متوجه شدم تو خواب به ارگاسم رسیدم تابحال این تجربه رو ...

عزیزم مشخصه بارداری حساسی داری نزدیکی دخول نداشته باش سعی کن شوهرتون جور دیگه رابطه داشته باشه.شیافم به دکترا بگو بنویسه برات

واسه بچه دار شدن و خونه دار شدنم لطفا یه صلوات بفرستین😘😘
زیر دلم توی خواب درد گرفت از خواب بیدار شدم و متوجه شدم تو خواب به ارگاسم رسیدم تابحال این تجربه رو ...

به خاطر باردار ی هورمونها تغییر می کنه گاهی میل جنسی زیاد می شه سعی کن چیزای سرد بخوری و گرمی جات استفاده نکن تا رحم تحریک نشه

پیش اومده تو بارداری بعد رابطه لکه بینی ولی اینکه  تو خواب .... نداشتم والا

خب بعد رابطه چرا لکه بینی پیش میاد 

من تو این ده هفته فقط دوبار به ارگاسم رسیدم و هر دوبار این اتفاق برام افتاد 

عزیزم مشخصه بارداری حساسی داری نزدیکی دخول نداشته باش سعی کن شوهرتون جور دیگه رابطه داشته باشه.شیافم ...

نه اصلاااا دخول نداشتم جز همون بار اول که به خونریزی افتادم

نمیدونم چرا بعد ارگاسم به خونریزی و لکه بینی میوفتم تا نوبت دکترم ده دوازده روزی مونده

به خاطر باردار ی هورمونها تغییر می کنه گاهی میل جنسی زیاد می شه سعی کن چیزای سرد بخوری و گرمی جات اس ...

اصلا چیزای گرم نمیخورم

رابطه هم ندارم

اما دوبار متاسفانه با به ارگاسم رسیدن دچار لکه بینی شدم

نه اصلاااا دخول نداشتم جز همون بار اول که به خونریزی افتادم نمیدونم چرا بعد ارگاسم به خونریزی و لکه ...

بخاطر اینکه وقتی ارگاسم می‌رسی باعث میشه رحم و واژن انقباض پیدا کنه

واسه بچه دار شدن و خونه دار شدنم لطفا یه صلوات بفرستین😘😘
خب بعد رابطه چرا لکه بینی پیش میاد  من تو این ده هفته فقط دوبار به ارگاسم رسیدم و هر دوبار این ...

نمیدونم ولی  من تا اخر بارداریمم وقت و بی وقت لکه بینی داشتم مشکلی ام پیش نیومد برام 

2706