2726

سلام اگه مهمون بیاد سه چهار شب خونتون بمونه چیکار میکنین؟ منک اصلا طاقت ندارم صب تا شبو حالا یه جوری تحمل میکنم ولی شب ک میمونه انگار تو زندانم خیلی معذب میشم 😑😑😑 یه اخلاقای خاصی هم داره نمیشه بهش بگی بالای چشمت ابروعه همشم تو نخمه نمیشه یک کلمه باشوهرم صحبت کنم 👿👿👿👿 از شما چ پنهون مادرشوهرمه 😑 من طاقت ندارم مادرخودمم بیاد شب خونمون بمونه چ برسه ب مادرشوهر... از صب مثه کزت دارم میشورم و میسابم دلمم نمیخاد بهش بی احترامی کنم ولی وقتی ناراحتم همه متوجه میشن میترسم فردا خراب کاری کنم 😟😟😟 رابطم با شوهرم تازگیا خیلی خوب شده بعد چندوقت ک سرد بودیم نمیخام بخاطراین موضوع خراب شه چیکار کنم 😣 چجوری بهش بگم اذییتم 

دلخوش به جمع کردن یک مشت آرزو...💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه شهر دیگه ای زندگی میکنن مادر شوهرت اینا؟؟؟

ولی خدایی مهمون شب واسه خواب سخته

منم مشهدم و مهمون واسه خواب میان خونمون واقعا سختمه

دوست دارم فقط تو روز مهمون داشته باشم‌نه شب واسه خواب

2728
مگه شهر دیگه ای زندگی میکنن مادر شوهرت اینا؟؟؟ ولی خدایی مهمون شب واسه خواب سخته منم مشهدم و مه ...

نه بابا همین شهره ... عادتشه...شب اول ک اومد خیلی تحویلش گرفتم و خوشحال بودم ولی الان اصن اون حسو ندارم نمیخامم متوجه بشه 😑

اووووف چه خبره....پس راحت برخورد کن اگه اهل کمک کردنم هست ی کاراییو بسپار بهش

کارکردنشو قبول ندارم خیلی کثیفه ... وقتی ظرف میشوره همیشه خورده غذا رو ظرفا هست یواشکی دوباره میشورم همرو... بنده خدا میخاد کمک کنه ولی نمیدونه ک اعصاب منو خراب میکنه