2726

اگر غیر از رشته پختین دستورشو بدین لطفا

تعداد رای : 12
نظرسنجی
آره بابا بپز
7
58%
نه نپز زشته آش دندونی بپز
5
41%
خدایا به حق فاطمه زهرا هرکی آرزوی فرزند داره و به صلاحشه دامنشو سبز کن.النا خانوم من رو هم در پناه خودت حفظش کن.آمین❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زشت نیست ولی آش دندونی برای بچه قوت داره به خاطر همین می پزن

دستورشو بلدی؟

خدایا به حق فاطمه زهرا هرکی آرزوی فرزند داره و به صلاحشه دامنشو سبز کن.النا خانوم من رو هم در پناه خودت حفظش کن.آمین❤
2728

من میخوام یه یه سفره غذای بزرگ با انواع اقسام غذا پهن کنم برای خانواده

فک نکنم منم اش دندونی درست کنم منم فک کنم اش رشته بپزم

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
ديگه چرا اسمشو گذاشتن دندوني اگه قرار بود رشته بپزن

بلد نیستم

دستورشو بلدی؟

راستش تا جایی که یادم میاد 

انواع حبوبات با گندم رو میذارن بپزه و گوشت هم بهش اضافه می کنند.

تو گوگل سرچ کنید دستور دقیقش میاد

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ                وقتی خدا بگه باش، پس میشود💙

ما اش نمیپزیم رسم داریم موقع دندون دراوردن بچه نخودمیریزیم روسرش نخود روجوش میدیم بعدیه پارچه پهن میکنیم بچه رومیزاریم بشینه نخودرومیریزیم رو سرش مامانم برای دخترمنم ریخت

دختر بندرعباس🙆3نوع اشتباه داریم1،اشتباه بزرگ2،اشتباه کوچک3،اعتماد

زشت اینه که رسم و رسومات من درآوردی رو یه جوری دقیق رعایت کنی گویی از آسمون مستقیییم نازل شده و اگه یکیش جابجا بشه هممون میترکیم   

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
راستش تا جایی که یادم میاد  انواع حبوبات با گندم رو میذارن بپزه و گوشت هم بهش اضافه می کنند. ...

بلغور ینی؟؟

من نپختم. کیک دندون خریدم خیلیم حال داد😂

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
زشت اینه که رسم و رسوماتو یه جوری دقیق رعایت کنی گویی از آسمون مستقیییم نازل شده و اگه یکیش جابجا بش ...

عزیزم منکه اصلا اعتقادی ب این چیزا ندارم نمیخواستم هم بپزم اما اطرافیان😑 اصرار دارن ک آش دندونی بخورن

2706