تعریف کنین یکم بگرخیم😐😅😅😂

کرم دارم انگار میخوام بترسم الان 

زود باشین😐😐😐🙁🙁🙁🙁🙁🙁😘😘

از اونجایی ک قبلا هم بهتون گفتم ما تو روستامون معدن طلا اینا زیاد هس ک ...جن ها ازشون محافظت میکنن  تو یکی از معدن ها تلسم سنگینی هست و هرکی میره توش میمیره و دیگ برنمیگرده اطلاعاتی درمورد این جن دارین؟

حتی تو حیاط خونه مادر بزرگم اینا هم ی چاه هست ک میدونن پر طلاس ولی جرعت نمیکنن حتی درشو باز کنن اینم شانس ماس دیگه😂😂رو طلا نشستن ولی تاحالا هرکی قصد باز کردنشو کرده عواقبشو دیده🤨🙁😐

دوستان‌حلالم کنید🤨اگرخوبی‌دیدین که فکر نکنم اگر بدی دیدین حتماحقتون بوده اگرم چیزی ندیدین خودتونو ب ی چشم پزشک نشون بدین 🙁😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
روستاتون کجاست من برم؟

اهر☻☻☻☻😀

دوستان‌حلالم کنید🤨اگرخوبی‌دیدین که فکر نکنم اگر بدی دیدین حتماحقتون بوده اگرم چیزی ندیدین خودتونو ب ی چشم پزشک نشون بدین 🙁😐
چه جنای متعهدی 

بعله دیگه 😂😂

امان از خرافات، شما تضمین بدید تو چاه طلاست و زیاده و نصف نصف معامله کنید من میام باز میکنم!

منم میام

من خوراکمه زمین بخورم👇👇👇👇                                    تا پاشمو و وایسمو دوباره از سر💪✌❤
2706