1373
1341

تعریف کنین یکم بگرخیم😐😅😅😂

کرم دارم انگار میخوام بترسم الان 

زود باشین😐😐😐🙁🙁🙁🙁🙁🙁😘😘

از اونجایی ک قبلا هم بهتون گفتم ما تو روستامون معدن طلا اینا زیاد هس ک ...جن ها ازشون محافظت میکنن  تو یکی از معدن ها تلسم سنگینی هست و هرکی میره توش میمیره و دیگ برنمیگرده اطلاعاتی درمورد این جن دارین؟

حتی تو حیاط خونه مادر بزرگم اینا هم ی چاه هست ک میدونن پر طلاس ولی جرعت نمیکنن حتی درشو باز کنن اینم شانس ماس دیگه😂😂رو طلا نشستن ولی تاحالا هرکی قصد باز کردنشو کرده عواقبشو دیده🤨🙁😐

دوستان‌حلالم کنید🤨اگرخوبی‌دیدین که فکر نکنم اگر بدی دیدین حتماحقتون بوده اگرم چیزی ندیدین خودتونو ب ی چشم پزشک نشون بدین 🙁😐

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350
روستاتون کجاست من برم؟

اهر☻☻☻☻😀

دوستان‌حلالم کنید🤨اگرخوبی‌دیدین که فکر نکنم اگر بدی دیدین حتماحقتون بوده اگرم چیزی ندیدین خودتونو ب ی چشم پزشک نشون بدین 🙁😐

خدا خیرت بده حوصلم سررفته بود 

جوری خودمو میسازم که روزی هزار بار به خودت فحش بدی چرا ندارمش😏😏                    من خوراکمه زمین بخورم👇👇👇👇                                    تا پاشمو و وایسمو دوباره از سر 💪💪💪💪💪💪✌❤🍷 
چه جنای متعهدی 

بعله دیگه 😂😂

من الان آنابل ۳رودیدم ترسیدم😟😭

ارزش دیدن داره؟

جوری خودمو میسازم که روزی هزار بار به خودت فحش بدی چرا ندارمش😏😏                    من خوراکمه زمین بخورم👇👇👇👇                                    تا پاشمو و وایسمو دوباره از سر 💪💪💪💪💪💪✌❤🍷 
امان از خرافات، شما تضمین بدید تو چاه طلاست و زیاده و نصف نصف معامله کنید من میام باز میکنم!

منم میام

1226

ما تو خونمون ی چاه قدیمی داریم ک پر نشده

خیلی حضور جن حس میکردیم تا دوسه سالپیش الان نمیدونم نیستن یا ما بی توجه شدیم

الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم 
امان از خرافات، شما تضمین بدید تو چاه طلاست و زیاده و نصف نصف معامله کنید من میام باز میکنم!

والا من نمیگم قدیمیا میگن واینکه الان مادر بزرگم اینا از بچگیشون اونجان خودشون دیدن ک قدزم هرکی خواسته بره سر اون چاه بلا هایی ب سرش اومده 🙁

1364