1373
1341

مثلا چ چیزایی مد بود قبلا که یادتون میاد؟ .من یادمه شلوار لیزری مد بود مامانمو کشتم تا برام بخره یا این شلوار لی ها که ریش ریش بهش اویزون بود یا اون پالتوها که سر استینش ریش ریش داشت ارزویه داشتنشو داشتم تا بلاخره برام خریدن خواهرامم که مانتوی اوپل دار میپوشیدن خیلی مضحکه خنده بودن .شماهم بگید بخندیم😅😅😅

یا حضرت کلیپس😣😣😣😣😣😣😣😣

تو آمدی بی آنکه بدانی خدا با تو،برای من یک بغل شعرِنگفته فرستاد...حالا بنشین و تماشا کن چگونه آیه آیه کتاب رسالت تو را خواهم سرود،پیامبر از همه جا بی خبر من...♥️♥️

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

کلیپس 

دو کله میشدیم  

وای فاجعه تر از اون نبووووووودددددد

خدای من  دستانم رو بگیر در اون زمانیکه هیچکس جز تو نمیتونه به فریادم برسه و خدایا  پدرو مادر و عزیزانم  رو  و تمام مردم جهان رو  به درست ترین راه هدایت کن . 💕
1350
هر چی شلوار جینت بیشتر چین میخورد و جمع میشد قشنگ تر بود😨 و تنگگگگگ

شماهم شلوارتونو تامیکردید 😂😂پاچشو

خدای من  دستانم رو بگیر در اون زمانیکه هیچکس جز تو نمیتونه به فریادم برسه و خدایا  پدرو مادر و عزیزانم  رو  و تمام مردم جهان رو  به درست ترین راه هدایت کن . 💕
1226

فقط بندی ک از عینکمون آویزون می کردیم

هی اون قوس بغلشم سعی میکردیم بیشتر بیاد تو صورت

نزدیکی قریب الوقوع ظهور 👇(در مرورگر کپی کنید)                                               http://nooremojarrad.com/دانشنامه/علائم_ظهور
وای من یه کلیپس داشتم میزدم سرم میشد6تاکله یه عشقی برای خودمم میکردم😶😶😶😶

یه مدت که اون کلیپسا ور افتاد 

هرکیو میدیم احساس میکردیم سرش کم داره

1364