2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام من امروز عضو شدم الان میخوام کاربریمو پاک کنم کسی میدونه چطوری میتونم به نی نی یارها دسترسی پید ...

باید یه تاپیک بزنی و توش نی نی یار رو صدا کنی. عنوانش رو هم مشخص بزن که بفهمن چیه. 

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!

بچه ها چطوری امضا بذارم؟؟؟

ببخشید اسی وسط تاپیکت

در تاریکترین روزهای زندگی ات این را بدان که خدا در جواب صبرهایت ، درهایی را برایت می گشاید که هیچکس قادر به بستنش نیست . معجزات وقتی اتفاق می افتن ، که تو برای آرزوهات ، بیشتر از ترس هات ، انرژی بفرستی . زندگیتون پر از اتفاقای خوبِ یهویی❤  لطفا برای نی نی دارشدنم یه صلوات مهمونم کنید ۶ساله منتظرم ❤ممنونم ... تیکر بارداری نیست امیدوارم تا قبل از تموم شدن تیکر باردار بشم 
@alone_wolf    

😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍سلام 

*گرگ باش تا محتاج نوازش نباشی ..... گرگ یعنی: ارتش تک نفره  تنها ولی وحشی*                    بگذار کفتارها برای خود حکومت خیالی کنند ... نمیدانند سکوت گرگ آغاز یک فاجعه است😞 😃  من برای هدفم قید همه چیز را میزنم خواب که چیزی نیست😃
سلام من امروز عضو شدم الان میخوام کاربریمو پاک کنم کسی میدونه چطوری میتونم به نی نی یارها دسترسی پید ...

تاپیک بزن بعد نی نی یارهارو‌صدابزن

کاش که همسایه ی ما میشدی هرروز میدیدمت انقدر دلم برات نمیتنگولید😭😭😭😭😭
2706