2737
2734

بابای من تمام عمرش فقط فکر خودش و خودخواهیای خودش بود ، نه عاطفه ی پدری میدونست نه تکیه گاه بود نه از نظر مالی تامینمون میکرد ، هر وقت بود تنمون از داد و بیدادهاش می‌لرزید ، زورگو بود و تا میتونست مادرم و عذاب داد ، مادرم و گول زد و در حالی که زن صیغه ای داشت با شناسنامه ی سفید رفت خواستگاریش ، بعد از اینکه دستش هم رو شد چند سال بعد همون زن صیغه ای و رسمی کرد و مادرمم به خاطر بیعرضه بودن و نداشتن اعتماد به نفس نشست تا پدرم و اون زن و بعدش هم بچه هاش(خواهرای ناتنی هم خون از پدرم)هر بلایی که میخوان سر خودش و ما بچه ها در بیارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

من پدرم سالهاست که مرده واسه ما،،شایدکمترروزی باشه که براش لعنت نفرستم،،بیشترین سالهای عمرمون ارزوی مرگشو داشتیم اما حالافهمیدبم خداهروقت صلاح بدونه خودش میبردش،،فقط نمیدونم اون دنیا جواب یه زن مظلوم وشش تابچه رو چطورخواهدداد

ای خدا 

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   

یک عمر شاهد تبعیض ها و فرق گذاشتن های پدرم بین ما و اونها بودیم ، از دادن خرجی گرفته تا ازدواج و رسیدگی و توجه و ارزش گذاشتن و همه چی. به اون ها ۲ تا واحد آپارتمان داده بود ولی ما سال های سال مستاجر و آواره این خونه و اون خونه بودیم و خواهرم همش به پدرم می‌گفت بذار ما هم بیایم تو یکی از خونه های خودت بشینیم ( اون زمان ۳ واحد آپارتمان بود که ۲ واحدش در اختیار اونا بود) و خسته شدیم از مستأجری اما بابام نمیذاشت چون زن بابام و خواهرای ناتنیم تهدیدش کرده بودن اگه اونا بیان تو یکی از این خونه ها بشینن مادر ما می‌ذاره میره و حق ندارن پاشون و اینجا بذارن

2706