2733
2734

گفت من ن خونه دارم ن ماشین ن پولی چیزی.

دیشبم اس داد گفت ک بر نمیگردی گفتم ن.

میگفت تو خانوادت دلسوزت نیستن.

خودتو بدبخت کردی .ازین حرفا

منم گفتم منو از ذهنت بیرون من.

بعدم گفت مردی ک بره با زنی ک از شوهرش شکایت کرده و وکیل گرفته زندگی کنه ی بی شرفه.

گفت عاقبتت رو میبینم ،منم بلاکش کردم.

الان یک ماهه قهرم.گفت میرم شکایت میکنم تو بچه هامو دزدیدی.منم گفتم بچه شیرخوارو چطور ب تو بدم؟من نامه عدم سرویس دهی ماشین رو گرفتم.اما اون گفت فروختمش زندگی رو حراج کردم تا هزار تومن هم ب تو ندم.

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم

مگه نمیخواستی یه فرصت بهش بدی!؟

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
مگه نمیخواستی یه فرصت بهش بدی!؟

ن

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
عزیزم از وقتی شکایت کنی واسه مهر به بعد اگر فروخته بشه یا به نام کسی دیگه بشه اموال قاضی قبول نمیکنه ...

نه بابا پسر عمو من کامیون داشت ،باغ داشت، ولی ده میلیون به وکیلش پول داد تا کاری  کنه که یه قرون نخواد به زنش مهریه بده

به قلبم معذرت خواهی بسیاری بدهکارم؛بخاطرتمامی روزهایی که.....گرفت،شکست،تنگ شد.....وکاری از دست من برنمی امد ...  
2706