2733
2734

سلام، من هفت هفته باردارم ، دیشب با همسرم رابطه داشتم و همون موقع مایع صورتی کمرنگ و بعدش اک قهوهای کوچولو دیدم که امروز رقتم دکتر شیاف داد و استراحت و عدم کار سنگین،شیاف گذاشتم ، یکممم که خم و راست شدم ترشح قهوه ای خیلی کم رنگ و خیلی آبکی داشتم دیگه میترسم کلا استراحت میکنم، خدا کنه نینیم سالم بمونه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من از هفته 6 لکه بینی داشتم. شیاف استفاده کردم. کل عید رو هم استراحت کردم . اما تا 2 روز رفتم سر کار ...

منم هفته شش هستم دو روزه لک قهوه ای دارم دکتر ننوشت سونو گف فعلا زوده چیزی نشون نمیده دوهفته بعد بیا بنویسم  برو سونوگرافی. خداروشکر قرمز و تازه نیس قهوه ای کمرنگه

سلام ، من هم از هفته 5 لکه بینی داشتم و هفته شش خونریزی داشتم و بعدش بازم لکه بینی و از اول بارداری ...

منم هفته ششمْ لک دارم دو روزه .فقط کار سنگین نمیکنم ولی آشپزی و ظرف شستن و انجام میدم بعضی وقتا همسرمم تو کارا کمک میکنه به نظرم اگه خدا بخاد می مونه اگه هم نخاد استراحت مطلقم بکنی نمی مونه 

دکتر م بهم قرص ا اس ا داده آمپول هپارینم داده منتها گفته فعلا از هپارین استفاده نکنم تا لکه بینی ام قطع بشه شیافم استفاده میکنم چکار کنم آمپول دوست دارم استفاده کنم ولی میترسم تورو خدا کسی مث من بوده راهنمایی کنه چکار کنم  

2738
دکتر م بهم قرص ا اس ا داده آمپول هپارینم داده منتها گفته فعلا از هپارین استفاده نکنم تا لکه بینی ام ...

سلام دوست عزيز

منم دقيقا شرايط شما رو دارم و فردا ٦ هفته ام تموم ميشه و به دكترم دسترسي ندارم، ميخوام بدونم بايد امپول انوكساپارينو با وجود لكه بيني بازم استفاده بكنم يا نه؟ شما چيكار كردي؟

سلام. من هفته 6بارداریم. دقیقا مثل شمام. ولی از هرکس میپرسم میگه عادیه. دکترمم گفت وایسا تا روز سونو ک دو هفته دیگه ست. منم کمی نگرانم. میترسمم برم بیمارستان معاینه و سونو وازینال انجام بدن بدتر شم.

منم هفته شش هستم دو روزه لک قهوه ای دارم دکتر ننوشت سونو گف فعلا زوده چیزی نشون نمیده دوهفته بعد بیا ...

سلام منم دقیقا مثل شمام. ولی تا یکم میشینم تا دستشویی میرم. لکه قهوه ای و سیاه میچسه ب دستمال کاغذی. .

منم اینجور بودم

لطفا با حرفامون با کارامون مرحم درد ھای ھم باشیم نه زخم......                                                                       لطفا برای حاجت رسیدن ب حاجتم ھرچند تاکه میتونین صلوات مھمونم کنین.....شاید قلبتون انقد پاک باشه ک حاجت روا شم........                    
سلام. من هفته 6بارداریم. دقیقا مثل شمام. ولی از هرکس میپرسم میگه عادیه. دکترمم گفت وایسا تا روز سونو ...

اگه لكه بيني دارين و انوكساپارين استفاده ميكنين بهتره استراحت كنين و اصصلا كار سنگين نكنين، دكترم به من گفت داروتو ادامه بده و قطع نكن، من شياف فرتيژست هم استفاده ميكردم، فكر كنم شياف بذارين هم خوب باشه.

2706