2737
2734

تاپیک اون خانومه هم ک برا داداشش میخاس زن بگیره تعطیل شد که😂

ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ  مــــن ؏شــ♡ـق‌رو آرزو ڪـردمـــو تو مستـݼاب شدے♛ღ..!🦋 ️ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ.خدایا شکررررت❤️😍.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دروغ نبود عناوینی با محوریت احتمال خیانت زن سریع حدف میشه برای اقایون مشکلی نداره اما😐

دیگر هیچکس به فتح نیاندیشید،، دیگر هیچکس به هیچ چیز نیاندیشد،، چه روزگار تلخ و سیاهی،، خورشید مرده بود
دروغ نبود عناوینی با محوریت احتمال خیانت زن سریع حدف میشه برای اقایون مشکلی نداره اما😐

اهان 

من تازه داشتم میخوندم ک تعطیل شد حتی ب قسمت خیانتشم‌ و سرانجامشم نرسیدم

ای کاش دوباره بذاره

2738

سلام عزیزم برای اقایون هم مشکل داره اگر تاپیک بزنه خیانت کردم کاربریشون هم بسته میشه

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌

ایشون فقط اومد گفت من اشتباه کردم یه مدت با یه آقایی چت میکردم که بعد فهمیدم دوست شوهرم هست الانم پشیمونم و چت مو قطع کردم کمکم کنید که دیگه سمتش نرم میترسم بازم وسوسه بشم

بعضیا شروع کردن به توهین که تو فلان هستی و بهمان هر چی بیچاره میگفت میدونم کارم بد بوده فقط کمکم کنید که دیگه نرم ولی بعضیا فقط بدوبیراه میگفتن 

آخرم بهش گفتن تو خائنی و این خیانتت ارثی هست خاک برسرت که بتو میگن مادر و این حرفا

جالب این بود که فقط یه چت ساده بوده نه هیچ چیزه دیگه من فقط گفتم که خداروشکر اینا نشدن خدا

زندگی را باید زندگی کرد .........
سلام عزیزم برای اقایون هم مشکل داره اگر تاپیک بزنه خیانت کردم کاربریشون هم بسته میشه

سلام مرسی گفتید منظورم چیزه دیگه ای بود

به عنوان مثال خانمهایی که از خیانت همسرشون تاپیک میزنن معمولا تاپیک میمونه البته با تعطیلی اینجور تاپیکها موافقم چون به نوعی هنجار شکنیه

دیگر هیچکس به فتح نیاندیشید،، دیگر هیچکس به هیچ چیز نیاندیشد،، چه روزگار تلخ و سیاهی،، خورشید مرده بود
اهان  من تازه داشتم میخوندم ک تعطیل شد حتی ب قسمت خیانتشم‌ و سرانجامشم نرسیدم ای کاش دوباره ب ...

اینجور مسائل بهتره اصلا عنوان نشه چون یجورایی قبح کارش از بین میره و رواج پیدا میکنه تاپیکایی این مدلی و بد اموزی داره

2706