1464
1411
عنوان

بازم تفلد😅❤️❤️❤️❤️

1968 بازدید | 544 پست

اول بگم اين ماه تولد چندتا از دوستامه و تاپيكاشونو ميزنممم كسايي كه دوست ندارن ميتونن برن انتهاي سايت تاپيكاي مادر شوهر خواهر شوهر جاري خيانت كتك جنسي.... دست از سر ما هم بردارن🖐🏻🖐🏻🖐🏻🖐🏻😁

.

.

.

و موضوع اصلي فردا تولد دوست خوبمون ملودي هستش

ملودي جوون دعا ميكنم رو لبت لبخند باشه و توو قلبت ارامش و صفا😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️تولدت مبااارك دوست خوبم😘😘😘😘😘

من فردا سرم شلوغه براي همين امشب تاپيك تولدتو زدم قربونت برم

@ملودی_94    

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤

تولدت مبااارک دوست گلم❤❤❤😘🎈🎈🎈🎈🎉🎉🎉🎉🎉🎁

به دوستم میگم چرا باسنت انقد بزرگه؟؟؟ میگه خدا بیامورز مادرم جای پودر بچه بکینگ پودر میزد بهم.....                                                                                                

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1473

پری ور آر یو😒😒😒

@پرنسا۷۱    

به دوستم میگم چرا باسنت انقد بزرگه؟؟؟ میگه خدا بیامورز مادرم جای پودر بچه بکینگ پودر میزد بهم.....                                                                                                
@پرنسا۷۱     @ترمه_24     @ملانیی     @kiarash_mami   & ...

چ عجب یادت بود😁😁😁😍😍😍😍

@ملودی_94    

عزیز دلم‌تولدت مبارک انءشالله خدا بهت عمر باعزت بده و ارامش و لبخند اولین ها تو زندگیت باشن🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍😍😍😚😚😚😚😚😚😚💃💃💃💃💃💃

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آموزش هشتک           تاپیک ورزش     تاپیک وزن                                     گروه؛ابی💙وزن شروع؛۹۰💙وزن فعلی؛۷۳.۳۰۰💙وزن هدف؛۶۵💙عشقم برو بچه های تاپیک بامدادخمار💙💙💙💙تیکرم مال هدفمه هدفی ک فقط ۵۷ روز دیگه مونده تا بهش برسم💪💪💪
1485

@ملودی_94   عزیزم تولدت مبارک❤❤❤😍💃

چند سالت میشه؟ دیگه پیر شدی😔پیرنشو لنتی🙁😂

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

@narngk    

@مامان_میثاق1    

نرگس کاربری صدف و فدرا رو یادم‌نمیاد اصلا😑😑😑تگشون کن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آموزش هشتک           تاپیک ورزش     تاپیک وزن                                     گروه؛ابی💙وزن شروع؛۹۰💙وزن فعلی؛۷۳.۳۰۰💙وزن هدف؛۶۵💙عشقم برو بچه های تاپیک بامدادخمار💙💙💙💙تیکرم مال هدفمه هدفی ک فقط ۵۷ روز دیگه مونده تا بهش برسم💪💪💪
@ملودی_94   عزیزم تولدت مبارک❤❤❤😍💃 چند سالت میشه؟ دیگه پیر شدی😔پیرنشو لنتی🙁😂

علی باز تو حرف زدی😁😁😁🤣

1
5
10
15
20
25
30
35
40
علی باز تو حرف زدی😁😁😁🤣

خوب بود؟😁

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
1474
تولدت مبارک مهربون😍😍😍😍ایشالا امسال به هر خواسته ای داری برسی قشنگم😍 از نازنینم ممنونم که من و ...

مهسا بهتری؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوب بود؟😁

اره اره😁😆

1
5
10
15
20
25
30
35
40
@خوشبخت۸     @narngk     @tina_am     @دلبررر     ...

جوووون مرسی عزیزدلم⁦❤️⁩😍😘

@ملودی_94   تولدت مبارک خوشگله⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩ایشالله ۱۲۰ساله بشی عزیزم و به هرچی که دوست داری برسی 😙😙

آقا من یه روز اومدم یه آدم خوشگلیو بغل کنممم، تق خوردم به آینه🙄 به همین برکت قسم😉😁⁦🤷🏻‍♀️⁩ :))
1508