2726
عنوان

حالم بده راهنماییم کنین

104 بازدید | 6 پست

من دارم میرم ترم ۵ حقوق ولی ازش متنفرم

و ادامه دادانش برام عذابه

از طرفی خیلی به زبان علاقه دارم و دوست دارم اموزشگاه بزنم

خیلی سخته تغییر رشته دادن

اخه باید از ترم اول بشینم کلاس😓😓😓

از طرفی هم حقوق بخونم فقط واسه مدرک خالیه واسه من

نمیدونم چیکار کنم.

دلم واسه ۴ ترم خوندنم میسوزه با معدل الف

از طرفی هم ادامه دادنش با عدم علاقم واسم عذابه

من به هر چی بخوام میرسم💚

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3159536/یه-ختم-سخت-اما-خیلی-مجرب

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖

ادامه بده حیف 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
این فکر رو باید تو انتخاب رشته میکردی نه الان

میشه نمک رو زخمم نباشی

صد در صد انتخاب رشتم اونی ک میخواستم نشد و تو عمل انجام شده قرار گرفتم

من به هر چی بخوام میرسم💚

تو که به این رشته علاقه نداری ادامه دادنش اشتباهه. الآن برگردی و بری دنبال علاقت، بهتر از اینه که دو سال دیگه زمان بذاری و هزینه کنی و بعد دوباره از سر خط شروع کنی. 

شما فکر کن بلیط خریدی نشستی توی سینما فیلم ببینی، اگر فیلمش به درد نخوره، میگی چون پول دادم باید تا آخر ببینم؟ یا میگی حیف وقتی که بذارم پای فیلم و وسطش بلند میشی و سالنُ ترک میکنی؟ شاید بگین مقایسه دانشگاه با فیلم سینمایی درست نیست، ولی اگر به مفهوم مثالم دقت کنید متوجه میشید که درست میگم.  

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب