2726

ایشاالله خوب میشه ابجی براش۱۰۰صلوات میفرستم

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

هموگلوبینش چنده ؟؟  اینی که نوشتی درسته ؟

دوس دارم خوب باشم و از زندگی لذت ببرم چون هزاران هزار آدم الان توی برزخ دارن به خدا التماس میکنن تا ثانیه ای به دنیا برشون گردونه ... دارم برای خوب بودن و خوب دیدن و بخشیدن تلاش میکنم

شوهرت یا خودت ژنشو دارین ... اگه خودت مینور یا ماژور نیستی شوهرت حتما مینور یا ماژوره

دوس دارم خوب باشم و از زندگی لذت ببرم چون هزاران هزار آدم الان توی برزخ دارن به خدا التماس میکنن تا ثانیه ای به دنیا برشون گردونه ... دارم برای خوب بودن و خوب دیدن و بخشیدن تلاش میکنم
گفت مینور خفیف 😢😢😢😢 ولی گفت باید آزمایشش تکرار بشه دوباره دو سالگی 

خوب پس نترس هیجی نیست من هم دارم فقط موقعه ازدواج نباید با کسی ازدواج کنه که اون هم تالاسمی مینور داشته باشه . ژنتیکیه خودت و همسرت کدوم داشتید  یا اقوام

خوب پس نترس هیجی نیست من هم دارم فقط موقعه ازدواج نباید با کسی ازدواج کنه که اون هم تالاسمی مینور دا ...

نمیدونم کی داره 

حالا اگه بچم عاشق بشه اونم تالاسمی باشه 

بچم شکست عشقی میخوره🥺

عزیزم من تالاسمی مینورم هیچ مشکلی تو زندگیم ندارم فقط هموگولوبینم رو ۱۰ همیشه که باید ۱۲ باشه یه کم خونی خفیف همین برای ازدواجم باید حواست باشه با کسی که مینوره ازدواج نکنی تالاسمی در برابر بیماری مالاریا ایمنن 

انشالله منم مادر یه فرزند صالح و سالم و زیبا و باهوش میشم میشه برام دعا کنین دوستان 
2706