2726
عنوان

هزینه جشن عقد

3292 بازدید | 62 پست

ما رسم داریم بعد از اینکه عقد کردیم پدرِ عروس یه جشن تو تالار میگیره بع صرف شیرینی و شام که حالا ما بهش میگیم جشن نامزدی یا بله برون (مشهدیم)

حالا میخوام بدونم اون شب هزینه لباس و ارایشگاهِ عروس با خودشه یا داماد ؟ 

من میخوام بهش بگم لباس و ارایشگاه و اتلیه مون با اونه و ما فقط جشن و برگزار میکنیم و شام میدیم و یه حلقه واسه داماد..

درسته ؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من گرفتم کل هزینه هارو پدرم داد فقط دست گلو شوهرم کرفت تالار میوه شام شیرینی لباس ارایشگاه اتلیه ...

بله اصلا رسم مشهد اینه 

جشن نامزدی با خانواده دختره

معمولا هم خیلی مفصل میگیرن

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
من گرفتم کل هزینه هارو پدرم داد فقط دست گلو شوهرم کرفت تالار میوه شام شیرینی لباس ارایشگاه اتلیه ...

الان اوضاع اقتصادی خیلی افتضاحه نمیشه واقعا اینطوری 

تو چه سالی نامزدی گرفتی ؟؟

خیلی دلم میخواست دستم باز بود و یه جشنِ خیلی خوب از نظر پذیرایی میگرفتم 😣

حالا فکر کردم سوپ و جوجه و ۳ مدل میوه و شیرینی 

بده؟

منم مشهدیم

ولی جشن بله برون همه چیش با خونواده عروسه عزیزم

مگ اینکه بگی و توافق کنین و قبول کنه

ممکنه هم قبول نکنه چون با طرف شماست این هزینه ها نه اون

عزیزای دلم برای اینکه آرامش به زندگیم برگرده یه صلوات مهمونم کنید لطفا♥️
من همه رو پدرم داد. کادو هم علاوه بر حلقه یه سکه هم به داماد دادن

بله درسته‌تون جشن عقد حتما کادو میدن به داماد

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

ببین رسمه ماهم مثل شماست تقریبابااین تفاوت که هزینه تالاباپدرعروسه باشام ولی میوه وشیرینی باداماد بعددامادارایشگاه واتلیه واینهارابایدبده براخانمش

امادوستام یک شهری هستن کلاعقدشام ومیوه وتالارولباس عروس وارایشگاه باخوده عروسه بعدعروسی کلاباداماده

بایدرسمهارابررسی کنید

ماتویک استانیم باهزاران رسم 

تاپیکای شما چرا نام کاربریاش متفاوته؟تاپیکای اولیه منظورمه؟😳🤔

تو نباشی یکی بهتر،مگه قبل اینکه تواصن باشی طبیعتمارو لنگ میذاشت؟!...نه😏
2706