2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
واقعا؟چجوری متوجه میشی

اگر بی قراری هر بار یه تصمیمی میگیری یا شبها خوابهای عحیب قریب میبینی یا نه ممکن احساس گر گرفتگی کف پا یا درد زیر شکم یامثلا کسی بهت اهمیت نمیده همه بی دلیل باهات دعواشون میشه عزیز نیستی برا ازدواج اگر طلسم باشه به چشم نمیای اگرم بیای از طرف خوشت بیاد و قرار ازدواج بشه طرف یا خودت بی دلیل سرد میشین به اعتقادات بدبینی هم ی نشونس طلسم شدید چون فردو میخان کسی باهاش ازدواج نکنه با طلسم فشار جنسی روش زیاد میشه و خود ارضای داره عصبانی و پریشونه اینا نشونه هاشه

مشکلاتتو بگو من میفهمم

اصلا بهم محبتی نداره باهام با عصبانیت برخورد میکنه ،نمیزاره خانوادمو ببینم ،همش باهام جنگ و دعوا داره کتک میزنه بیرونم میکنه، درصورتی که با بقیه اصلا اینطوری نیس، اصلا میل جنسی بهم نداره، از خانوادم بدش میاد، شبا همش تو خواب داد میزنه، سرو سینش عرق میکنه ، بدنش پرش داره، شبا یا پیشم نمیخوابه، یا نصفه شب پا میشه میرا یه جا دیگه، خیلی نسبت بهم بی رحم و بی توجهِ

خودم 2سال گرفتارش شدم برا دخترا اندامهای جنسی شون لاغر و زشت میشه یعنی پژمرده و لاغر

من تصمیم گرفتم چله سورهرهای باطل السحر قرآن رو بخونم.تو چیکارکردی از بین بردی رفتی دعانویس؟؟

منم داشتم انگار ۵سال رابطمون با عشقم الکی کات میشد یکی برا اون دعا و طلسم گرفته بود

مادر شوهر من خودش ساحره یعنی موکل داره و ...بیچارمون کرده نمیدونم چی از جونم میخواد که ول نمیکنه.حتی تو زندگی خانوادمم گند زده

برای شادی روح پدر شوهرم صلوات بفرستید لطفا
اگر بی قراری هر بار یه تصمیمی میگیری یا شبها خوابهای عحیب قریب میبینی یا نه ممکن احساس گر گرفتگی کف ...

کلافه ام،خوابای پریشون میبینم،ازشوهرم خیلی اعصبانی میشم،همش بی دلیل گریه میکنم دلم میخواد سرکتاب بازکنم ببینم چمه،اماازشوهرم جرات نمیکنم اسم این چیزارو بیارم

2706