2733
2734

دوستان کسی اطلاع داره مقدارمجازمصرف اسید فولیک چقدره؟

من ی سقط داشتم الان دکترم اصرار داره اسیدفولیک5 بخورم.تو نت نوشته مصرف زیادش باعث اوتیسم میشه.چ کنم من؟؟؟؟؟

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حتما بخور اسید فولیک رو چون خیلی مهمه اگه باعث اوتیسم میشد دکترا تجویز نمیکردن

طب سنتی اصلااسیدفولیک روقبول نداره

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
2738
وای نگوووووو......من ک چندین ماهه دارم میخورم

چندمیخوری؟

ببین من ن مطمئنم و ن بیشتر از دکتر میفهمم فقط چون تو نت خوندم نگران شدم.شما هم نگران نباش

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
منم سقط داشتم الانم اقدامم ولی ازترس بیش فعالی اسیدفولیک نمیخورم به من یک میلی داده

اسیدفولیک ک بیش فعال نمیکنه. یک رو بخور

زیر  نظر  دکتر  خوب  باش  مشکل  پیش  نمیاد  هر چی  باشه  از من  و شما  بیشتر  میدونن  عزیزم. با توجه  به شرایط  فرق  داره  دیگه  شما  یه سقط  داشتی  پس دکتر  این  تشخیص  رو داده 

وقتی  برات  مهم نیست اطرافیانت  درموردت  چه فکری  میکنن  یعنی به سطح  خطرناکی از آزادی رسیدی 
2706