2733
2734
عنوان

تشخیص طلا از بدل

| مشاهده متن کامل بحث + 28953 بازدید | 20 پست
از کجا مطمنی

از نوشته داخل واینا چون روی بدل نمیتونن چیزی حک کنن میشکنه چون آلیاژش با طلا متفاوته

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام 

خومب راه های مختلفی برای تشخیص طلا وجود داره که یکیش تست با آهنربا است بگیر ش کنار آهن ربا اگه  جذب آهنربا شد جتما بدله و طلا نیست و اگه نشد احتمال طلا بودنش هست البته ممکنه فدیوم باشه یا نقره آبکاری شده با طلا که البته نقره هم به آهنربا جذب نمیشه ولی اگه جذب آهنربا بشه حتما بدلیجاته واگه نشه همونجور که گفتم امکان طلا بودنش هست میتونی با سنگ و محک هم تستش کنی یعنی بدی طلا فروش ها یا طلا ساز ها و شماره داخلش هم من خودم دستگاه لیزر دارم چه روی طلا چه روی نقره و چه روی فولاد حک میکنه از رو شماره و حکش نمیشه گفت طلاست یا نقره  روش های دیگه هم خواستی بخونی تو مقاله که لینک دادم راه های تشخیص طلا وتشخیص نقره از بدل هست اطلاعات کاملی میتونی راجع به تشخیص طلا و نقره از این دو تا لینک بدست بیاری 

تشخیص طلا از بدل با آبلیمو یا تشخیص طلا از بدل با وایتکس و حتی تشخیص طلا از بدل با آب رو توی یک سایتی خوندم... بنظرم جالب بود، لینکش رو میذارم امیدوارم کمکت کنه عزیزم: از اینجا تشخیص طلا از بدل در منزل طلاپین : https://talapin.ir/how-to-check-gold-purity-at-home-2/ ببین. 

دوستان اینجا اومدم از تجربیات شما استفاده کنم برا مادر شدن، تجربیات زندگیمم در اختیارتون بذارم... درخواست دوستی بدن لطفا:)