2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انارررررررررر😍😍😍😍😍 اونقدرم هوسم زياد بود كه چند شب پيش رفتم انارگلاسه خوردم كه چهار تا دونه ان ...

من هم بد جور دلم مي خواد 

امسال يادم باشه  انار دون كرده فريز مي كنم 

2728
به به چه انتخابي خرمالو تهران  مخصوصا خونگي هاش كه تو خونه هاي قديمي اه محشره

خونه پدرم درخت خرمالو داشتن...شیرین و بدون پوست تو دهن آب میشد

یادش بخیر😔

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
من هم بد جور دلم مي خواد  امسال يادم باشه  انار دون كرده فريز مي كنم

من ت‌و عمرم یبار یه نصفه انار خوردم فقط

اصلا ندوست

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 

انار و پرتقال

پسرمم همش پرتقال میخواد

اصلا اون منو تو فکرش انداخت!!!

وژدانن  به  عنوان  یه کرمانشاهی  خیلی  زور  داره  بشم  به  خاطر شَم شَمَه کوره ی فیرنی بمیرم                                                                       اگه مه کرونا گرفتم کُشتم بالای اعلامیگَم بنویسین خرس خوردش 😂😂😂🐻                                                                                                 شَم شَمَه کوره= خفاش 
تهران پرتقال والنسيا هست البته خيلي گرونه 

ویژگی همسرم اینه که تو دسته ی آقایونه (دندش نرم) قرار میگیره!!😉

اما چه فایده که تهرانه

وژدانن  به  عنوان  یه کرمانشاهی  خیلی  زور  داره  بشم  به  خاطر شَم شَمَه کوره ی فیرنی بمیرم                                                                       اگه مه کرونا گرفتم کُشتم بالای اعلامیگَم بنویسین خرس خوردش 😂😂😂🐻                                                                                                 شَم شَمَه کوره= خفاش 
2706