2733
2734
عنوان

خواهشا بگین واکنشم چی باشه؟؟؟؟؟

94 بازدید | 5 پست

دوستان خواهرشوهرم شوهرش فوت شده. منم قبول دارم باید تنهاشون نذاریم و کمک حالشون باشیم. اصلا خودم به شوهرم پیشنهاد دادم بعضی مواقع ببریمشون رستورانو سینما و شهربازی. اما تاجایی که به زندگی خودمون لطمه نخوره. ما قرار بود فردا بریم جایی کاری داشتیم. بعد خواهرشوهرم به شوهرم زنگیده که فردا ببرتش واسه بچش کیف بخره. شوهرمم کار فردامونو زنگ زده کنسل کرده واسه کار خواهرش. حالا هیچی به من زنگ زده میگه میخوای فردا خودمون بریم واسش کیف بخریم من تو اینترنت دیدم هفتاد هشتاد تومن بیشتر نیست...حالا این هیچی من امروز خونه بابام بودم و یه وسیله نیاز داشتم خونمون بود شوهرم از سرکار رفت خونمون بخوابه که سه ساعت بعدش دوباره بره سرکار. ازش خواستم یه وسیله واسم بیاره که خیلی بهش نیاز داشتم و خودشم میدونست. بهونه اورد و نیاورد....بهم حق میدید اعصابم خورد باشه یا نه؟ کار درست چیه؟ اگه شما بودین جای من چیکار میکردین؟

یکم صبر وحوصله کن بلکه درست بشه ولی خیلی هم بال و پرشو نگیرید ک عادت میشه 

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

درسته الان وضعیته بدی دارن ولی خب ن شور شور ن بینمک بینمک ماهم همین داستانه شمارو داشتیم ـ محبت شوهرم شد وضیفه و اخر سر پشت سرمون گف داداشم هیچکاری برا من نکرده ـ ب اندازه محبت کنید ـ 

هر موقع خواستین از لفظ "دهاتی" برای تحقیر كسى استفاده کنین بايد بدونید دهاتی یعنی: تنوع لباس و رنگ و موسیقی شاد، یعنی تنوع زیبای لهجه ها، یعنی میراث فرهنگی، يعنى تمدن اصيل و پا برجا...😌😌😒😒تویی ک بی احترامی میکنی با این کلمه بدون ک معنیش چیه خدارو چ دیدی شاید داشتی از طرف با این کلمه تعریف میکردی کوته فکر....                      در عجبم از زنان!كه از خداى به اين بزرگى فقط يك شوهر ميخواهند،و از شوهر به اين درماندگى همه دنيا را...👤 شكسپير

ب قول شاعر خوبی ک از حد بگذرد نادان خیال بد کند 

هر موقع خواستین از لفظ "دهاتی" برای تحقیر كسى استفاده کنین بايد بدونید دهاتی یعنی: تنوع لباس و رنگ و موسیقی شاد، یعنی تنوع زیبای لهجه ها، یعنی میراث فرهنگی، يعنى تمدن اصيل و پا برجا...😌😌😒😒تویی ک بی احترامی میکنی با این کلمه بدون ک معنیش چیه خدارو چ دیدی شاید داشتی از طرف با این کلمه تعریف میکردی کوته فکر....                      در عجبم از زنان!كه از خداى به اين بزرگى فقط يك شوهر ميخواهند،و از شوهر به اين درماندگى همه دنيا را...👤 شكسپير