2726

سلام

من بعد رابطم با همسرم دوبار قرص اورژانسی خوردم 

دیدم پریود نمیشم بعد یک هفته باز قرص رو تکرار کردم

تا اینکه بعد یکماه فهمیدم که باردارم 

شرایط زندگی طوری نبود بچه دار شم فعلا...

ولی این اتفاق افتاد تسلیم خواست خدا شدم

حالا که سنو دادم هماتوم بزرگی توی رحمم هست که دارو داده دکتر

کسی اطلاع داره با خوردن قرص اورژانسی باردار شدن بچشون مشکل دار نبوده ؟؟

هماتوم چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بکی از آشناها هماتوم داشت یه بار ازش شنیدم که زیر نظر طب اسلامی بوده وبچه اش سالم به دنیا آمده بود

مرسی 

میشه اگه تونستید بیشتر راهنماییم کنید ازشون سوال کنید 

2728

منم لخته ۷.۵ میلی دارم.

قصد بارداری.

بنظرتون اول درمانش کنم یا لخته مهم نیس

؟

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
عزیزم دوستم توی بارداری هماتوم داشت چیزی نیست خودش جذب میشه هیچ مشکلی هم نداره بچشم الان ۳ سالشه

مرسی عزیزم از پیام امیدوار کننده تون راستش میترسم این سه قرص اورژانسی و ناشکریام کار دستم بده بچه مشکلی داشته باشه 

خیلی بده هنوز اول راهم و استرس دارم

بازم ممنونم ازتون   

پرسیدم ازش میگه هماتوم یعنی بد لانه گزینی شده جنین میگه طب اسلامی بهم فرفیون داد 

دکتر زنان هم شیاف استروژن داد 

گفتش تا آخر هماتوم داشتم اما الان بجه سالم خداراشکر

مرسی عزیزم از پیام امیدوار کننده تون راستش میترسم این سه قرص اورژانسی و ناشکریام کار دستم بده بچه مش ...

نه عزیز اصلا نترس . ببین با وجود اون قرصا خدا بچتو نگه داشت  پس بدون این بچه قسمتته . همین که هدیه ی خدا رو قبول کردی مطمعن باش خدا هم تنهات نمی ذاره هیچی نمیشه این بچه قسمتته😍😍

خدا همیشه آنلاینه ....فقط بهش پیام بده☺☺😍😍😍
حامله اید یا نه؟؟ اگه نیستید حتما درمان کنید بدون استرس و نگرانی باردار شی

نه نیستم.

مرسی

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2706