2726
عنوان

اوایل ازدواجمون

299 بازدید | 12 پست

اوایل ازدواجمون خیلی دوست داشتم بچه دار بشم ،اما حالا که ۱سال و ۹ ماه میگذره اصلا احساس نیاز ندارم،نمیدونم چرا😳

کسی مثل من بوده آیا؟ 

دل من گِردِ جهان گشت و نیابید مثالش⁦♥️⁩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تا ۳-۴ دست نگه دارین تا خودتونو خوب بشناسین 

حست شاید بخاطر اینه ب وضع زندگیت اطمینان نداری

او واقعاً مرا دوست دارد. برای همین هم می‌خواهد اذیتم بکند… چون عشق خودش یک جور آدم‌کشی است ...                 #عشق_جانم#سیاوشم
2728
تا ۳-۴ دست نگه دارین تا خودتونو خوب بشناسین  حست شاید بخاطر اینه ب وضع زندگیت اطمینان نداری

ما ۹ ساله همو میشناسیم،میدونی چیه احساس میکنم بچه بیارم پیر میشیم، وقت نداریم واسه دوتایی بودنمون😔بخاطره اینه همش 

با احساس نیاز بچه دار نمیشن باید خودتو به بلوغ برسونی همسرت به بلوغ برسه و خیلی شرایط دیگه پای ی ...

آره وقتی پیش خودم میگم یه آدم جدید میخواد به زندگیمون اضافه بشه و به مسئولیت هاش فکرمیکنم میترسم

ما ۹ ساله همو میشناسیم،میدونی چیه احساس میکنم بچه بیارم پیر میشیم، وقت نداریم واسه دوتایی بودنمون😔ب ...

منم مثل توهستم؛بااین تفاوت که ۵ساله ازدواج کردم واصلا دلم بچه نمیخواد وهرچی بیشتر میگذره این حس پررنگ ترمیشه

آره وقتی پیش خودم میگم یه آدم جدید میخواد به زندگیمون اضافه بشه و به مسئولیت هاش فکرمیکنم میترسم

به شیرینی هاش فک کن

پیج مادرای موفق توی اینستارو نگاه کن

اونایی که بچه دارن و لذتم میبرن

ما ۹ ساله همو میشناسیم،میدونی چیه احساس میکنم بچه بیارم پیر میشیم، وقت نداریم واسه دوتایی بودنمون😔ب ...

منم اعتقادم همینه البته هنو نامز دم ولی دربارش با نامزدم حرف زدم اونم قبول کرد

برا منم دو تایی بودن و سرحال بودنم برام مهمه😊

او واقعاً مرا دوست دارد. برای همین هم می‌خواهد اذیتم بکند… چون عشق خودش یک جور آدم‌کشی است ...                 #عشق_جانم#سیاوشم