2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چطوری درس میشه؟

مرغ ریش ریش شده

ذرت و هویج و سیب زمینی(خیلی کم میزنم) پخته شده و نگینی شده  خیارشور با ماکارونی فرمی ابکش شده قاطی میکنی و سس سفید و هرچی ک عشقت میکشه از نمک و فلفل و همه چی قاطیش میکنی.غذای خوشمزه آمادست

#تو که میدانی باید در سختی ها مقاوم باشے..!!چرا ناامید می شوی؟!... تو که میدانی روزهای سخت نمی مانند چرا باز هم نگران و ناآرامی؟! ...تو که بهتر از من می دانی ...پس چرا باز هم ...؟!می دانم که می دانی اما دیگر، ولی و اما و اگر ندارد!آرام و استوار به مسیرت ادامه بده ...ذهن زیبایت، زندگی را زیبا خواهد کرد!!آنگاه تو میان خوشبختی غرق خواهی شد!!آنقدر که هیچکس نتواند نجاتت دهد ...!خیالت راحت،من هم می دانم،تو هم می دانی،  بی اما و اگر خدا همیشه هست ....!!
2728
قیمه

وای داغ دلم تازه شد🙀🙀🙀😿هوس کردم شدید مامانم گفت امشب بارمیذاره اما فعلا خبر نشده

میشه واسه سلامتی و شفاعت بابام صلوات بفرستید حالش اصلا خوب نیست منم دعاتون میکنم❤💋کاربر قدیمی فریا
نوش جان من الان هندونه خربزه سیب گلابی انگور باهم خوردم😓حالم بهتر بشه یه فکری برا شام.میکنم الان ان ...

اسهال نشی صلوات

دعا کنین تو این روزای پربرکت که روزای سخت بیماری کوچولوم دیگه برنگرده التماس دعا
عزیزم الان دیگه وزنتون ثابت مونده؟ حواستون به وزن هست یا ورزش و رژیم غذایی رو رعایت میکنید

نه عزیزم ثابت نموندم

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
املت نوش جان عزیزم برای امضات دعا کردم انشاله همیشه سالم و سلامت باشه

قربونت برم ممنون آره روزای سخت زندگیم بود

دعا کنین تو این روزای پربرکت که روزای سخت بیماری کوچولوم دیگه برنگرده التماس دعا
ی تیمچه میخوام بزارم

شما چطور درست میکنید؟من کدو رو اپز میکنم پیازو سرخ میکنم بعد کدورو یا بادمجان اپزو اضافه میکنم گوجه فرنگیم اضافه میکنم سرخ میکنم بعد ادویه میزنم.

میشه واسه سلامتی و شفاعت بابام صلوات بفرستید حالش اصلا خوب نیست منم دعاتون میکنم❤💋کاربر قدیمی فریا
2706