1373
1341
عنوان

بالاخره جهازم رو آوردم 😔

823 بازدید | 54 پست

اولا خدا قسمت هیچ کس نکنه باهزار آرزو ازدواج کنی وجهاز بچینی اما این بشه نتیجه اش

جلوی چشمام کلی از وسایلام رو مادرشوهرم برد طبقه بالاش😔

مامورهم بامن انگار ضد بود وطرف اونا به شوهرم میگفت برو وسایلات رو بردار اما من میخواستم برم میگفت وایسا سرجات نرو فلان جا حتی مادرشوهرم نذاشت لباس شخصی هام رو بیارم گرفته بود بغلش☹

مامانم خیلی بی تابی میکنه خانما😔

خودمم انگار بین زمین وآسمونم

😢❤ظلم شدبهم سکوت کردم کتک خوردم سکوت کردم توهین شنیدم سکوت وسکوت....ناجوانمردی دیدم سختی کشیدم دیگه نمیتونم روحم پیرشد...خدایا سخته بگم چون عاشقش شده بودم اما ازت میخوام طلاقم رو راحت کنی❤😔

اگر به دنبال کاهش وزن هستین 

با کورکومین با سرعت بیشتری وزن کم کن

1350
عروسی هم کرده بودی چند وقت بود

آره سه چهارسالی میشه ازدواجمون

😢❤ظلم شدبهم سکوت کردم کتک خوردم سکوت کردم توهین شنیدم سکوت وسکوت....ناجوانمردی دیدم سختی کشیدم دیگه نمیتونم روحم پیرشد...خدایا سخته بگم چون عاشقش شده بودم اما ازت میخوام طلاقم رو راحت کنی❤😔
1376
چرا برد بالا؟داری جدا میشی؟مامور کیه؟؟؟

نمیدونم کلا خوشحال بود انگارنه انگار باعث بهم خوردنمون خودش بود😔آره درحال جدایی ام مامور دادگاه بود مثلا 

عزیزم حالتو درک میکنم...

بیخیال باشتو جهازی داری که برگردوندی.... جهازمم فروخته.... حتی قابلمه شکسته هامو... 

اوف.... با چه امیدی خونه چیده بودیم

گر نگهدار من انست که من میدانم... شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
فداسرت مشکل شوهرت چی بود؟

دهن بینی 

کتک زدن

بی احترامی و فحاشی 

پنهان کاری

بزرگترینش دروغ گفتن ونقشه کشیدن همراه خونوادش برا روندن من از خونه ام😔

1226
نمیدونم کلا خوشحال بود انگارنه انگار باعث بهم خوردنمون خودش بود😔آره درحال جدایی ام مامور دادگاه بود ...

بلاخره زن قدیمه و ارس از نفرین

بهش بگو من اون وسایلامو بخشیدم ب حضرت ابوالفضل اگ میتونی استفاده کن.

نفرین نکن فدا سرت ولی بهش اینطوری بگو شاید شاید یکم بترسه

برای سلامتی بچه هام صلوات میفرستین.ممنونم
بیتابی واسه چی مگه کسی مرده دورازجون بره بخ جهنم دلیل جداییتون چیه

خیلی چیزا همدست شدنش باخونوادش😔

نقشه کشیدن 

دروغ گویی

دست بزن

دهن بینی یعنی بهش برای مثال بگن زنت دزده میگه دزده 

بلاخره زن قدیمه و ارس از نفرین بهش بگو من اون وسایلامو بخشیدم ب حضرت ابوالفضل اگ میتونی استفاده کن. ...

نمیترسه خدا ترس نیستن اصلا

1339