2737
2734

خانما تورخدا راهنمایی کنید دارم میمیرم صبح زدم تو پنج دقیقه یه هاله پررنگ  انداخت   و الانم باز زدم یه هاله کم رنگ انداخت تو هم پنج دقیق اول ولی میگن‌مدیکور مثبت کاذب داره چون دوماه پیشم مثبت شده بود برام  حامله هستم ؟؟

خداجونمم  به امید ت هر چی به مصلحتمه برام پیش بیاد خودمو  میسپارم به تو ❤️

عکس بده بگم

مهم نیس فقیری یا پولدار "انسان" که باشی سرت پیش   خدات و خودت همیشه بلنده 💓هیچی مثل ی وجدان اروم نیست😌خدایا خودت مراقب خانوادم باش عشق هام همسرم ❤🧑....دختره عزیزم💜 👧و پسرکوچولوی نازم 💙👦

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بی بی چک هاله هم بندازه مثبته اکثرا هاله میندازه ندیدم تاحالا بگن خط دومیم پررنگ میندازه 

مهم نیس فقیری یا پولدار "انسان" که باشی سرت پیش   خدات و خودت همیشه بلنده 💓هیچی مثل ی وجدان اروم نیست😌خدایا خودت مراقب خانوادم باش عشق هام همسرم ❤🧑....دختره عزیزم💜 👧و پسرکوچولوی نازم 💙👦

عزیز جان معتبر ترین رنگ بیبی چک در صبح و اولین ادرار هست،الان ادرارت غلیظ نبوده و قاعدتا هورمون کمتری نسبت به صبح داشته برای همون کمرنگتره

خدایا بهت گفته بودم عاشقتم؟؟؟؟خدایا شکرت هزار هزار هزار هزارااااااان بار😍😍😘😘
2738

خب عزیزم هاله انداخته دیگه یعنی بارداری دیگه نگران چی هستی مبارکت باشه 

هردوش هاله داره مامان شدی😍

2706