2737
2739
عنوان

نون حروم

2923 بازدید | 72 پست

بابای دوستم قاچاق فروشه😐یعنی تو کار مواد.

شهرمون چون کوچیکه همه اینارو میشناسن خیلی هم پولدارن خیلی😅

من با این دختره از اول ابتدایی همکلاس بودم تا پیش دانشگاهی دیگه کامل میشناسمش.

انقد لارج و دستو دلبازه حد نداره😐اول تو دانشگاه با یه پسره آشنا شد ازدواج کرد بعد یکسال طلاق گرفت...خودشم حقوق میخوند ارشدشم گرفت با یه پسر مجرد که پزشکه (متخصص داخلی) خیلی با شخصیت ازدواج کرد..پسره خیلی خوبه ماشالله.

دوستمم باباش براش بی ام دبلیو خرید کادوی ازدواج😁😁bmw

چهار واحد اپارتمان داد بهش کرایشو میگیره دوستم.

باباش سرطان گرفت نزدیک دویست میلیون خرج کردن الان مثل هلو شده😅

فکر کنید باباش همه دندوناشو ایمپلنت کرد ۱۵۰ میلیون مثل صدف برق میزنن لامصبا😂😂

داداشاشم هر کدوم یه ماشین انچنانی دارن 

خونشون همیشه پر از مهمونه یعنی فکر کنم روزی اینا ۵ کیلو گوشت بار میزارن 😀 

بعد باباشم با این دکترای معروف شهرمون میشینن تریاک کشیدن😂😂😂من یسری رفتم دم درشون کار داشتم دندونپزشکم اونجا بود از خونشون اومد بیرون😅😅

خلاصه خیلی زندگی فان و باحالی دارن😂

مثلا دوستم میره شلوار میخره ۳۰۰ تومن دو هفته همش همونو میپوشه میندازه دور یعنی تو خونه هم همونو میپوشه.میگه من چیزی به عنوان شلوار خونه ندارم هرچی بخرم دوهفته یکسره میپوشم میندازم دوباره یه نو میخرم😂😂😂یه آدمهای عجیبو باحالین😅😅

پول حروم ولی بهشون ساخته متاسفانه کلی حال میکنن😅😅

ولی خدایی ارزش نداره این پول..نظر شما چیه؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

اگه بگیرنش اعدامش میکنن !!!جدای بحث حلال و حروم آه و ناله و نفرین به حق یا نا حق کلیییی مادر دنبالشه

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش

این روزا اخه پول حلال درآوردن سخته. یکی همه میدونن یکی هیچکس نمیدونه....

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2706