2737
2734

شنیدم برای کسانی که پرونولاکتون بالا دارند خوبه

اگه شده روح پاکت مریض،حتی آسمونت اگه شده خاکستری،حتی رفتی اگه راه دور و خوابت پرید،تو قوی تری باختنو یادش نگیر...♡الهم صل علی محمد و آل محمد♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من واسه دردهای قاعدگیم استفاده میکردم

جوشوندشو؟شنیدم خیلی بد مزس میشع با نبات خورد؟

اگه شده روح پاکت مریض،حتی آسمونت اگه شده خاکستری،حتی رفتی اگه راه دور و خوابت پرید،تو قوی تری باختنو یادش نگیر...♡الهم صل علی محمد و آل محمد♡
2731
من قرصشو میخورم یه ماه نشده حالا

دکتر داده عزیزم؟

من واسه دردهای قاعدگیم استفاده میکردم

دکتر براتون تجویز کرده یا خودتون مصرف میکنین؟؟ یه نفر به منم گفت برای جوشای صورتت و درد پریود میتونی مصرف کنی منم دوماه مصرف کردم عالی بود ،ولی چون بدون نسخه پزشک استفاده میکردم ترسیدم عوارض داشته باشه ،

خدایا شکرت
دکتر براتون تجویز کرده یا خودتون مصرف میکنین؟؟ یه نفر به منم گفت برای جوشای صورتت و درد پریود میتونی ...

نه اصلا عوارض نداره به هیج وحه

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود 😁 به مدت نهههههههه ماه 😜 ورپریده میای این ماه تو شکمم یا خودم بیام با چک و لگد بیارمت 😫 
2738
نه اصلا عوارض نداره به هیج وحه

ممنون ، دردای پریودم خیلی وحشتناکه جوری که هرماه باید یه بسته قرص مسکن بخورم ،فقط گیاه پنج انگشت تاثیر داشت ،که اونم چون بدون تجویز پزشک بود فقط یه دوره مصرف کردم

خدایا شکرت
نه خودم میخورم

عزیزم ببخشید میشه بگی روزی چنتا میخوری و چ زمانایی؟روزای پریودی ام‌ میخوری؟از داروخانه باید بگیرم؟مارک خاصی داره یا کافیع بگم قرص پنج انگشت میخوام؟ببخشید زیاد شد🙁پرونولاکتونم بالاس میخوام استفادش کنم‌شنیدم خوبه

من بانبات میخوردم جوشوندشو زهرماره ینی 

اوه اوه روزی ی لیوان عزیزم!؟پس نیاز ب تجویز نیس اینجور ک من فهمیدم خوبه برا پرونولاکتون بالا واینا

اوه اوه روزی ی لیوان عزیزم!؟پس نیاز ب تجویز نیس اینجور ک من فهمیدم خوبه برا پرونولاکتون بالا واینا

فقط روز اول اخه من پریودیم 4روزست و فقط روز اول دردشدیددارم

زندگی فقط 100سال اولش سخته😅😄
2706