2733
2734
عنوان

دلم گرفته شوهرم فردا میره

655 بازدید | 52 پست

شوهرم بلیط گرفته فردا میره مسافرت کاری ،دلم داره میترکه خیلی دلم گرفته اصلا بغض کردم،اون سری رفتنی اینقدر گریه کردم که اون روز رو نره اما به حرفم گوش نداد اما این سری اصلا چیزی نمیگم اما دلم داره میترکه

😘

سعی کن بری پیش خانوادت باشی باهاشون بیرون بری حالا‌کی برمیگرده

تیکرتولد گل پسرمه😍خداجونم به خاطر نعمت بزرگی که بهم دادی هزاران مرتبه شکر😍انشاالله قسمت اونایی ک آرزو دارن‌مادرشن😍

برنامه ریزی کن واسه خوشگذرونی ...بعضی وقتها دوری خوبه ...نزار بهت بد بگذره😉

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

برادرشوهرم دوساله ازدواج کرده الانم خانومش بارداره 

۲۰روز چابهاره ۱۰روز خونه خودشه خیلی سخته ب نظرم‌من ک همسرم اصلا طاقت دوریمونداره

تیکرتولد گل پسرمه😍خداجونم به خاطر نعمت بزرگی که بهم دادی هزاران مرتبه شکر😍انشاالله قسمت اونایی ک آرزو دارن‌مادرشن😍
2738
برنامه ریزی کن واسه خوشگذرونی ...بعضی وقتها دوری خوبه ...نزار بهت بد بگذره😉

اخه کارش همینه همیشه دوریم از هم یجورایی حسرتشو دارم همیشه پیشم باشه مثلا دوماه مسافرته یه ماه خونه

😘
برادرشوهرم دوساله ازدواج کرده الانم خانومش بارداره  ۲۰روز چابهاره ۱۰روز خونه خودشه خیلی سخته ب ...

برا منم دوماه دوریم از هم یه ماه پیشمه منم حامله ام با مادرشوهرم زندگی میکنیم 

😘

بگو بیاد دنبال شوهر من 

شوهر منم ببره 😐

یه مدت نبینمش بلک7 اعصابم اروم شه

تنهایی ! فقطصدسال اولش سخته..! ‏مسئله بر سر اعتقاد انسان به موضوعات نیست بلکه بر سر آن است که اعتقادات از انسان چه می‌سازند.

عزیزم

کی برمیگرده؟

منم همین جور وابسته شوهرم هستم. سر کار که میره میخوام بشینم گریه کنم. خیلی دلتنگ میشم

«الحمدللَّه الذی جعلنا من المتمسّکین بولایة امیرالمؤمنین و الائمّة علیهم السّلام
برا منم دوماه دوریم از هم یه ماه پیشمه منم حامله ام با مادرشوهرم زندگی میکنیم 

ای جونم گریه نکن برات خوب نیس حالا مادرشوهرت خوبه؟خب ی کاری کنه کارش بیاداونور کجا زندگی میکنهی چندوقتته

2706