2726

بچه ها من ماشین خریدم قراره بعد دوماه گواهینامه بگیرم دوماهه دیگه زایمان میکنم چون امروز هم رفتم ثبت نام کردم.شوهر من همیشه دوس داره ذوقمو کور کنه.یه چیزی تو ماشین ازش پرسیدم درمورد ماشین خیلی بد بهم یادداد منم گفتم ولش کن مربی بهم یاد میده اقا همچین بدش اومد یه حرفایی بهم گفت که واقعا ذوقم اون لحظه کورشد.مثلا بهم تو خنگی من چیکار کنم.منم اومدم خونه اینارو فرستادم براش .اینم بگم شوهر سابق من راننده تریلی بود خیلی ماهر بود.شوهرم انگار تو ذهنش همیشه خودشو با اون مقایسه میکنه برا همینم بگم رانندگیت بده خیلی برمیخوره.

💜in out of this world 💜cristiano ronaldo

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم مردا همینن .بعضیا انگار چشم ندارن پیشرفت زنشونو ببین ومیزنن توذوقش

یاازون دسته ادمای عقده ای باشه ک میزنن توذوق زنا

🌹وَ خُدایے ڪِ بِ شِــــدَتْ ڪــٰافــــیٖستْ🌹
2728

کلا شوهر نمیتونه رانندگی یاد بده!این تجربه چندنفره

همون مربی بهتره ولی جلو روش هم نباید بگی تو نمیتونی یاد بدی چون مردها به قول خودشون ابهت دارن 😂

عزیزم مربی بهت یاد میده نگران نباش

تیکر ارزوی دختر دارشدنم 😍 یه دختر مو فرفری😍

عیبی نداره شوهرمنم هیچ خوب یادم نمیداد همش انتظارای زیاد داشت تو جاده ی شلوغ میگفت رانندگی کن

آخرشم با مهارت خودم یاد گرفتم

دختر کوچولوی من که عین یه دونه ی بی پناه اومدی توی دل ووجودم ریشه کردی و جوونه زدی و پناه گرفتی بیصبرانه منتظردر آغوش کشیدنتم 
نمیخواد من یذره برم جلو تو زندگیم .

توجه نکن تو همچنان با شوق کارتو بکن حیف نیس اعصاب خودتو بخاطر حرف کسی بهم بریزی؟ ☺️🌹

من آن گلبرگ مغرورمکه میمیرم ز بی آبی ولی با منت و خاری پی شبنم نمیگردم 

عزیزم عذرخواهی کرده که قول هم داده پشتت باشه پس کینه نذار بمونه تو دلت. ببخشش و با قدرت ادمه بده👍

تو مثل حاصلِ کارِ کمال الملک نقاشی😊 ولی من خط‌خطی‌های کجِ یک آدمِ ناشی
2706