2726
عنوان

پریود دردناک

155 بازدید | 11 پست

ازدیروزکمردردم ،امروزم دلم درد میکنه باکمرم باهم،خونریزی زیاده،امروزروزچهارمه ،این اولین باره که اینطوری شدم ازچیه کسی میدونه علتشو؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید رحمت سرما زده بهش یا عفونت خفیف داری بیا از این ماه چند روز مونده به موعدت دمنوشای گرم بخور چای دارچین و زنجبیل چهارمغز دمنوش گل گاو زبان که عالیه ببین چطور میشه

2728

درمان درد پریود..فقط دم کرده قولنجان..معجزه میکنه..از قرص و شیاف و امپول خیلی خیلی بهتره

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  
قولنجان چیه؟

گیاه..برو عطاری بگیر...بیار مثل چایی تو قوری دم کن.با ی تیکه نبات..البته قبل پریودت بخوری خیلی بهتره..اب رو اتیشه

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  
خبر نداری من از وقتی عروسی کردم جوری پریود میشم انگاری دارم میزام فقط سه ساعت جیغ میزنم تا بیاد  ...

منم بعد ازدواج داغون شدم😭قبلش با مسکن دردم خوب میشد نیم ساعته،الان کولیت رودم دارم هیچ مسکن و دارویی نمیتونم بخورم قشنگ هرماه میمیرم😭چرا ایران اینجوریه وقتی رحم انقد عذاب میده و درد میکشی بچه هم نمیخای‌چرا در نمیارن😭من از ده روز قبل قشنگ زمین گیرمیشم دوسه روز اخرم قشنگ خواب ندارم معده و روده قاطی میکنه میمیرم تا بشم