2726
عنوان

خواستگاری

375 بازدید | 45 پست

سلام. من 19 سالمه تا الان دوست داشتم ازدواج کنم. یه خواستگار برام اومده خیلی مورد خوبیه. اما یهو دو روز پیش دلم یه جوری شد گفتم به خانوادم که آمادگی ازدواج ندارم.خیلی غیر منطقی...حتی نمیدونم چرا انقدر ناراحتم و گریه ام میگیره .الان به اون شخص که فکر میکنم با وجود اینکه قبلا بهش حس خوب داشتم ولی الان کلافه میشم یادش میفتم بدون دلیل. خانوادم میگن اصلا رد نکنم. نمیدونم شاید واقعا برام زوده ازدواج... چیکار کنم؟ هم اونا هم خانواده من عجله دارن که زود تر به سرانجام برسه این قضیه. 

اللهم صل علی محمد و آل محمد❤️🌿
ایی مث من

توکه امیر حسینو دوست داری

خدایا به ما دوتا کمک کن👫 دختر ترک دلمو بردی منم عاشقتم رک با یه جاذبه ای که غیر طبیعی برد دلمو برد دختر ترک یه نگاه بندا به این دل که زدیو بردی با یه زیر چشی ببین چی به سرم آوردی دلمو بردی بردی دل از باور من ای ترک غارت گر من می بردی از ساغر من یه دم نشین در بر من دلبر ای ترک غارت گر من دستی بکش بر سر من جانم رسید بر لب من ای دلبر دیوانه من💑💏👫

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم اگه ادم خوب و قابل قبولیه چرا نباید ازدواج کرد

این ترس و دو دلی هم براهمه هست

تحقیق کنید رفت و امدکنید تا اخلاقیات خودش و خانوادشو بدونید 

ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ  مــــن ؏شــ♡ـق‌رو آرزو ڪـردمـــو تو مستـݼاب شدے♛ღ..!🦋 ️ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ.خدایا شکررررت❤️😍.
2728
عزیزم اگه ادم خوب و قابل قبولیه چرا نباید ازدواج کرد این ترس و دو دلی هم براهمه هست تحقیق کنید رفت ...

آخه هی گریه ام میگیره و احساس میکنم خیلی زوده. بعد از اون طرف به خودم میگم این مسخره بازیا چیه

ما ترکها یه مثل داریم که مضمونش اینه دختر هرچی دیر تر ازدواج کنه مورد های بهتری براش پا پیش میزارن ب ...

اتفاقا خانوادم میگن شاید مورد بهتر نیاد... 

من همچین حسیو داشتم یادش بخیر  خودم جواب مثبت دادم بعد الکی گریم میگرفت

عقد کردید احساس پشیمونی بهتون دست نداد؟ همش میترسم قبول کنم ازدواج کنم بعد پشیمون بشم

ایی مث من

کجای موقعیت استارتر شبیه توعه 😂😂😂

اول شاهزاده امیرحسینو تور کن بعد

99/8/30 ساعت 3 بعد از ظهر شد لحظه تحویل عمرم ❤️__\/\/\/__\/\/\/\/___\/\/\/\/\/\/❤️ضربان قلبم با قلبت هماهنگه ب مثل تو😚اونی که اومده تو این سایت مشکلشو مطرح کنه، مشاور برو نیس، بیخودی نگین برو مشاوره بدم میاد از آدمای خشکه مقدس
ما ترکها یه مثل داریم که مضمونش اینه دختر هرچی دیر تر ازدواج کنه مورد های بهتری براش پا پیش میزارن ب ...

هانکی مثل 🤔

99/8/30 ساعت 3 بعد از ظهر شد لحظه تحویل عمرم ❤️__\/\/\/__\/\/\/\/___\/\/\/\/\/\/❤️ضربان قلبم با قلبت هماهنگه ب مثل تو😚اونی که اومده تو این سایت مشکلشو مطرح کنه، مشاور برو نیس، بیخودی نگین برو مشاوره بدم میاد از آدمای خشکه مقدس
 عقد کردید احساس پشیمونی بهتون دست نداد؟ همش میترسم قبول کنم ازدواج کنم بعد پشیمون بشم

من که بعد عقدم درست شدم، ولی قبلش خیلی حالم بد بود حتی تو جمع گریه میکردم میخاستم فدار کنم از همه چی،

با یه مشاور صحبت کن عزیزم 

خدای من به دل همه بنده هات ارامش بده، خدایا خودت حافظ بچم باش...
2706