2733
2734
عنوان

تب شدید پسرم

79 بازدید | 14 پست

سلام بچه ها خوبین پسرم تازه وارد چهارسال شده اسهال ابکی با تب داره دوروزه بردم دکتر بعدآزمایش گفت اسهالش عفونیه گفت تا چهل وهشت ساعت تبش نیاد پایین بستری باید بشه من میترسم بستری شه هیچی هم نمیخوره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم از چی بستری کردن میترسی اونجا هر لحظه چک میکنن تبشو امپول میزنن فورا تبش میاد پایین تو باید از خدایی نکرده تشنجش بترسی که ان شالله کار به بستری کردنم نمیکشه،خودت مرتب پاشویش کن تو خونه شربت ایبوپروفنم بده

2738

با شربت بروفن میاد پایین شش ساعت که میگذره درجامیره بالا دوباره سه تا شربت میخوره سفیکسیم بروفن ودی سیکلومین موز خالی نمیخوره حتما بایدشیرموز باشه که شیرم گفتن اسهال بدترمیکنه تخم مرغ ابپز هم نمیخوره

با شربت بروفن میاد پایین شش ساعت که میگذره درجامیره بالا دوباره سه تا شربت میخوره سفیکسیم بروفن ودی ...

خب هر شش ساعت بده چه اشکالی داره پسر من هشت روز تب داشت هر شش ساعت با امپول تبش میومد پایین، تو هم هر شش ساعت بده نگران نباش فقط چک کن مرتب تبشو،برا شبم بعد اینکه شربتو دادی گوشی ساعتت رو کوک کن هر چهار ساعت تبشو چک کن

من از بستری شدن وسوراخ سوراخ شدنش میترسم اصلا حالم بده گریه میکنم طاقتش ندارم هیچی نمیخوره 

عزیزم این سوراخ کردنا به خاطر خوب شدنشه تو که برا جای امپولش نگران میشی نبری خطرناکتره به خوب شدنش فکر کن چون تب همراه با اسهال داره ببری زودتر خوب میشه

عزیزم این سوراخ کردنا به خاطر خوب شدنشه تو که برا جای امپولش نگران میشی نبری خطرناکتره به خوب شدنش ف ...

به نظرت حرف دکتر گوش نکنم الان گفت تا چهل وهشت ساعت صبرکن

2706