2703
2553

بچها من ب نامزدم گفتم ک تالا با کسی نبودم درصورتی که بودم با چن نفر بد تو دانشکده بغلی ما دانشجوعه میترسم گند همه چی دربیاد بدبخت بشم چیکارکنم؟😫😫😫تروخدا بگید جا من بودین چیکار میکردین؟؟میترسم ازون هم دانشگاهیام که لجن باهام یجوری ب گوشش برسونن خیییلی غیرتیه خودشم قبل من با هیچکس نبوده واقعا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

اصلا نگو اگه فهمید هم زیرش بزن .بی خیال باش 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
2714

نگو... فعلا چیزی نگو... اگه فهمید ی روزی بهش بگو اینا میخاستن با من دوست شن من قبول نکردم ضد افتادن

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

کارخوبی کردی اصلنم نگو

کسیم گف بزن زیرش بگو از حسودی گفتن یا چون قبلن دنبالم بودن محل ندادم میخوان بینمونو خراب کنن😌😌😌😌

مهربانی تنها زبانیست که ناشنوا میتواند بشنود و نابینا میتواند ببیند.  

خودت باور میکنی اون با کسی نبوده عزیزم؟من که شک دارم ولی اگر میگی غیرتیه برای خودت دردسر درست نکن تا اخر عمر میگه دروغگو و‌روت حساس میشه اگر رابطت جدی‌نبوده نگو

چه فایده وقتی بالای خط فقر باشی ولی زیر خط فهم؟
2706