2726
عنوان

چون بچم سقط شده، خیلیا ارتباطشونو باهام قطع کردن😔😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1083 بازدید | 66 پست

برا خودتم بهتره باهاشون در ارتباط نباشی منم دوتا از بچه هام مردن اونایی ک باهام هم دوره بودن بترداریشون تا چند وقت ازم دوری میکردن من فکر میکنم بخاطر این بود ک من کمتر غصه بخورم و یاد بچه هام بیفتم 

انشالله تو هم زودی باردار میشی و دلت اروم میشه

خدایا شکرت
دوستای جدید پیدا کن عزیزم مهم نیست اونا چی فکر میکنن، خودت خوب فکر کن در مورد خودت💖

فقط دوستام نیستن...فامیلامونم چند نفرشون بامن بارداربودن...قبلش که بچه ی من بود خیییلی باهم مهربون بودن...اما حالا😔

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم کسایی ک اینطوری فک میکنن و توی همچین جهالتی موندن همون بهتر ک باهاشون ارتباط نداشته باشی توهم مثل خودشوو باش اصلا تحویل نگیر کسی رو ک همچین طرزفکری داره 

خدا هم بزرگه ان شاءالله ب زودی دوباره مامان میشی😍♥️

2728

چقدر بی تربیت و بی شخصیتن اینا مسلمونن کدوم دینی این رفتارو میپسنده کسی بچه از دست داده دل شکستست اینجوری رفتار میکنن خاک تو سرشون اونام یه جا گیر میکنن بقیه مثل خودشون رفتار میکنن

نه متاسفانه تعدادشون زیاده وتو هر فامیلیم از این نخاله ها هست

کاش فقط یه ذره فکر میکردن😡

دلم گرفته پدر... 😢😢😢برایم بهار بفرستید، ز شهر کودکی ام یادگار بفرستید، دلم گرفته پدر! روزگار با من‌نیست دعای خیر و صدای دوتار بفرستید، اگر چه زحمتتان میشود ولی این بار، برای فرزند خود قرار بفرستید، غم از ستاره ، تهی کرد آسمانم را، کمی ستاره  دنباله دار بفرستید، تمام روز و شب من پر از زمستان است، دلم گرفته برایم بهار بفرستید😔😔😔😔😔برای شادی روح پدرم لطفا یه صلوات بفرستید♥

امروز برا دندونام رفتم دکتر گفت ۸ تاشو باید عصب گشی کنی...حتی اونقدر پول هم دیگه ندارم...چندتاشونم روکش میخواد😔 نه خونه داریم نه ماشین درستو حسابی... بچم هم مرد... دندونامم که همشون خرابن

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩
شاید فکر میکنن با دیدن اونایی که حامله ان ناراحت میشی و حالت گرفته میشه

شاید

همسن خودمن بیشترشون...از ۲۳ تا ۲۵ یا ۲۶

دیگه بدتر، اینا مثلا جوونن، با این تفکراتشون

بی خبالشون شو عزیزم، فقط به خودت و آینده قشنگ فکر کن

ان شالله خدا دوباره بهت یه نی نی ناز نازی میده

همه این روزهارو فراموش میکنی

دلم گرفته پدر... 😢😢😢برایم بهار بفرستید، ز شهر کودکی ام یادگار بفرستید، دلم گرفته پدر! روزگار با من‌نیست دعای خیر و صدای دوتار بفرستید، اگر چه زحمتتان میشود ولی این بار، برای فرزند خود قرار بفرستید، غم از ستاره ، تهی کرد آسمانم را، کمی ستاره  دنباله دار بفرستید، تمام روز و شب من پر از زمستان است، دلم گرفته برایم بهار بفرستید😔😔😔😔😔برای شادی روح پدرم لطفا یه صلوات بفرستید♥
2706