2737
2734

اونایی که حامله ان اصلا بهم زنگ نمیزنن...زنگ میزنم یا جواب نمیدن،یا از یکی دیگه شنیدم که حامله ان...اما انکار میکنن...یا اگه جایی ببینمشون همش میگن ما خیییلی مریضیم...یا اصلا باهام حرف نمیزنن... بچم تو شیش ماه بخاطر پارگی زودرس کیسه ی آب رفت... خب تقصیر من چیه؟!😔 نگین شاید تو اینجوری فکر میکنی...نه...واقعا اینطوریه...من کاملا اینو میفهمم...الان به دوستم پیام دادم میای بریم پارک...خیییلی بد گفت...نه مهمون دارم...من موندم و غم روی سینم😢😔

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩

تو هم مثل خودشون باش تحویل نگیر

دعای نی نی سایتیای میگیره. میشه دعا کنین خونه بهتر بگیریم .با دعای شما خونه خریدیم ولی نمیشه خودمون بشینیم دادیم رهن .خدایا هرچی صلاحه واسمون پیش بیاد.دخترم و شوهرم امیدای زندگیمن .

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وای باورم نمیشه، یعنی نسل آدم هایی با این تفکرات هنوز منقرض نشده

خدایا خودت ظهور کن

دلم گرفته پدر... 😢😢😢برایم بهار بفرستید، ز شهر کودکی ام یادگار بفرستید، دلم گرفته پدر! روزگار با من‌نیست دعای خیر و صدای دوتار بفرستید، اگر چه زحمتتان میشود ولی این بار، برای فرزند خود قرار بفرستید، غم از ستاره ، تهی کرد آسمانم را، کمی ستاره  دنباله دار بفرستید، تمام روز و شب من پر از زمستان است، دلم گرفته برایم بهار بفرستید😔😔😔😔😔برای شادی روح پدرم لطفا یه صلوات بفرستید♥
2728
2738
وای باورم نمیشه، یعنی نسل آدم هایی با این تفکرات هنوز منقرض نشده خدایا خودت ظهور کن

همسن خودمن بیشترشون...از ۲۳ تا ۲۵ یا ۲۶

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩

این افکار خودته

چه ربطی داره

شما زود رنج شدی و حساس بعد سقط اتفاق میوفته من خودمم سقط داشتم تو ماه های اول ولی خب اون همه امیدواری یهو ازم گرفته شد معلومه ناراحت شدم

دوستم انشالله به زودی مادر شی  ولی به روح و روانت برس ؛خودتو سرحال کن.مادر سالمی باشی😍

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید

ببین عزیزم همیشه میشه موقع غم و بدبختی دوستات رو بشناسی الان وقتشه کساییی که دارن به خاطر سقط بچت تنهات میذارن و پست میزنن رو از زندگیت پاک کنی.این ادم ها ازخدا نمیترسن.من موندم چطور روشون میشه به درگاه خدا دعاکنند وقتی دست نیاز یک نفر ودل یک نغر رو میشکنن.من که میگم خدا دعای کسایی که دل میشکنن روقبول نمیکنه

هیچی  
2706