1373
1363

اونایی که حامله ان اصلا بهم زنگ نمیزنن...زنگ میزنم یا جواب نمیدن،یا از یکی دیگه شنیدم که حامله ان...اما انکار میکنن...یا اگه جایی ببینمشون همش میگن ما خیییلی مریضیم...یا اصلا باهام حرف نمیزنن... بچم تو شیش ماه بخاطر پارگی زودرس کیسه ی آب رفت... خب تقصیر من چیه؟!😔 نگین شاید تو اینجوری فکر میکنی...نه...واقعا اینطوریه...من کاملا اینو میفهمم...الان به دوستم پیام دادم میای بریم پارک...خیییلی بد گفت...نه مهمون دارم...من موندم و غم روی سینم😢😔

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1379

عزیزم خدا بهت ارامش بده ناراحت نباش خدا بزرگه انشالله به زودی دوباره بارداری میشی

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چه بی انصـاف بود کسی که اولیـن بار " زن " را جنس مخالـف نامید❗️زن جنس مکملـی است💕 که اگر نبــود زندگـی به دل هیچ مــردی نمی نشست.💕
وای باورم نمیشه، یعنی نسل آدم هایی با این تفکرات هنوز منقرض نشده خدایا خودت ظهور کن

همسن خودمن بیشترشون...از ۲۳ تا ۲۵ یا ۲۶

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩
1376

این افکار خودته

چه ربطی داره

شما زود رنج شدی و حساس بعد سقط اتفاق میوفته من خودمم سقط داشتم تو ماه های اول ولی خب اون همه امیدواری یهو ازم گرفته شد معلومه ناراحت شدم

دوستم انشالله به زودی مادر شی  ولی به روح و روانت برس ؛خودتو سرحال کن.مادر سالمی باشی😍

خدایا من بهت ظن نیکو دارم 😍با همین ظن مراقبم باش❤              برای مادرشدنم تونستید صلوات بفرستید❤                  امام حسین جانم❤ دلمو نشکون                                     اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم(انشالله همه ی منتظرا نی نی دار بشن بزودی💞)

گلم شاید فکر میکنن دلت هوایی میشه ناراحت میشی ک نمیگن حاملن.

اخه بگنم ممکنه یجور دیگه فکرت بهم بریزه

خدا دامنتو سبزمیکنه ایشالله نگران نباش

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جان منی  جانان منی  در بطن منی  جانانه بیا

ببین عزیزم همیشه میشه موقع غم و بدبختی دوستات رو بشناسی الان وقتشه کساییی که دارن به خاطر سقط بچت تنهات میذارن و پست میزنن رو از زندگیت پاک کنی.این ادم ها ازخدا نمیترسن.من موندم چطور روشون میشه به درگاه خدا دعاکنند وقتی دست نیاز یک نفر ودل یک نغر رو میشکنن.من که میگم خدا دعای کسایی که دل میشکنن روقبول نمیکنه

هیچی  
1378

برا خودتم بهتره باهاشون در ارتباط نباشی منم دوتا از بچه هام مردن اونایی ک باهام هم دوره بودن بترداریشون تا چند وقت ازم دوری میکردن من فکر میکنم بخاطر این بود ک من کمتر غصه بخورم و یاد بچه هام بیفتم 

انشالله تو هم زودی باردار میشی و دلت اروم میشه

خدایا شکرت
دوستای جدید پیدا کن عزیزم مهم نیست اونا چی فکر میکنن، خودت خوب فکر کن در مورد خودت💖

فقط دوستام نیستن...فامیلامونم چند نفرشون بامن بارداربودن...قبلش که بچه ی من بود خیییلی باهم مهربون بودن...اما حالا😔

عزیزم کسایی ک اینطوری فک میکنن و توی همچین جهالتی موندن همون بهتر ک باهاشون ارتباط نداشته باشی توهم مثل خودشوو باش اصلا تحویل نگیر کسی رو ک همچین طرزفکری داره 

خدا هم بزرگه ان شاءالله ب زودی دوباره مامان میشی😍♥️

1339