2737
2734
عنوان

هنوز هیچی نپختم 😣😣😣

375 بازدید | 43 پست

اصلا نمیدونم چی بزارم واسه شام😥

کلافه شدم اینقدر فکر کردم😢

شما شام گذاشتین؟

لباس زیرای ست و خوشگل میفروشم تو پیجم adak__mod. ممنون میشم با خریدت ازم حمایت کنی😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سوپ گذاشتم

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
2731

شام درست نمیکنم حاضری میخوریم امشب ماست و خیار

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
منم نذاشتم  یه چیز سبک درس کن سریعم اماده میشه نگران نباش

اصلا نمیدونم چی بزارم،وگرنه تاالان پخته بودم

لباس زیرای ست و خوشگل میفروشم تو پیجم adak__mod. ممنون میشم با خریدت ازم حمایت کنی😘
2738

منم نپختم😃

مرغ سرخ کنم با سیب زمینی و گوجه چطوره؟ 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

اسی جیگر مرغ داری؟؟؟زودی آماده میشه اون

یاااا همبرگر آماده بخر واسه وقتابی که حوصله نداریی یانمیدونی چی بپزی

یا کدو یا بادمجون داری زودی یتیمچه بزارری

یا سوسیس بندری

یا اصلل حوصله هیچ کدومو نداری پوره سیب زمینی وتخم مرغ

2706