2733
2734
عنوان

خیانت شوهر دوستم

943 بازدید | 56 پست

سلام خوبین

بچه ها دیروزدوستم یک چیزی تعریف کرد که هنوزم تو شوکم و نمیتونم لحظه ای از فکرش دربیام ازتون میخوام که راهنمایی کنید که خدای نکرده جای دوستم بودید چکار میکردید

قضیه از این قراره که دوستم شوهرشو دیده که تو خونه مادر شوهرش از یک لحظه نبود دوستم استفاده کرده و رفته خواهر زاده شو  که تو حموم بوده دید زده اینم در اون لحظه شوهرشو دیده و خودشو زده به ندیدن و به روی خودش نیاورده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
قضیه از این قراره که دوستم شوهرشو دیده که تو خونه مادر شوهرش از یک لحظه نبود دوستم استفاده کرده و رف ...

😳😳😳😳😳

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
2738

وااا😶

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞

این خیانت ؟؟؟ حرومزادگی طرفو میرسونه اونم با محارم 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
شاید عمدی نبوده نمیدونسته اون حمومه

نه کامل میدونسته اومده گفته کی خونست دوستم گفته همه رفتن بیرون فقط خواهر زاده تو  و من هستم گفته حاضر شو بریم بیرون یک لحظه دوستم میاد تو حال میبینه داره از سوراخ کلید حمومو نگا میکنه به روی خودش نمزاره برمیگرده اتاق

2706