2726
عنوان

و باز هنرنمایی مادرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 770 بازدید | 53 پست
اخ میگم خونه یکی هستیم نمیشه که نرم قاطی نشم 

منم طبقه بالاشونم غذا می پزم شوهرم واسه مادرش می بره چون سنش بالاست.ولی به شوهرم میگم من نمیام پایین میخوام خونه خودم راحت باشم پامو دراز کنم مادرتم راحت باشه.

همون هفته ای یبار میرم خونشون مثل بقیه بچه هاش تا احترمم حفظ بشه

معجزه ی خدا رو دیدم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شوهرمم میدونه اخلاق خانوادسو با نرفتنم و نموندنم مخالفتی نداره. امروز هم گفت میخای بمونی یا بریم؟ گفتم‌نه بریم. عروسی هم کنم انشاالله نمیرم مگر اینکه دعوتم کنه برم زود بیام

سیب زمینی سرخ کرد کنارشم گوجه گذاشت بپزه شد ناهارمون مثلا

ما سیب زمینی سرخ میکنیم خلالی گوجه هم‌حلقه ای سرخ میکنیم با پوست عالی میشه پسرم عاشقشه

بدون امضا😁😁😁😁😑😐🙄😏😇😘😄😃😋🙂🙂🤗😄😎🙂☺😍😗
منم طبقه بالاشونم غذا می پزم شوهرم واسه مادرش می بره چون سنش بالاست.ولی به شوهرم میگم من نمیام پایین ...

ماخرجمونم یکیه اخه نمیشه جدا باشم

ولی انشالله قصد داریم بریم یجا دیگه

منم طبقه بالاشونم غذا می پزم شوهرم واسه مادرش می بره چون سنش بالاست.ولی به شوهرم میگم من نمیام پایین ...

شوهرت میره کافیه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
پدر شوهرا خیلی خوبن.  

مال من عفریت به تمام معنا بود کارایی میکرد که عقل جن هم نمیرسید

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2706