1428
1363
عنوان

و باز هنرنمایی مادرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 758 بازدید | 53 پست
منم طبقه بالاشونم غذا می پزم شوهرم واسه مادرش می بره چون سنش بالاست.ولی به شوهرم میگم من نمیام پایین ...

ماخرجمونم یکیه اخه نمیشه جدا باشم

ولی انشالله قصد داریم بریم یجا دیگه

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من باردار نیستم😢تیکرهم تیکر بارداریم‌نیست😓تیکر برا حل شدن مشکلاتیه که تو زندگی مشترکمون برامون پیش اومده .اگه لایق دونستین دعا کنین بتونیم مشکلاتمونو حل کنیم تا اخر تیکر
منم طبقه بالاشونم غذا می پزم شوهرم واسه مادرش می بره چون سنش بالاست.ولی به شوهرم میگم من نمیام پایین ...

شوهرت میره کافیه

بسیاری از افراد، وقتی در زندگی شکست می‌خوردند، که نمی‌دانند چقدر به موفقیت نزدیک‌اند، بنابراین در آستانه‌ی موفقیت تسلیم می‌شوند.

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

پدر شوهرا خیلی خوبن.  

مال من عفریت به تمام معنا بود کارایی میکرد که عقل جن هم نمیرسید

بسیاری از افراد، وقتی در زندگی شکست می‌خوردند، که نمی‌دانند چقدر به موفقیت نزدیک‌اند، بنابراین در آستانه‌ی موفقیت تسلیم می‌شوند.
1390
پدر شوهرا خیلی خوبن.  

پدرشوهرمنم گاهی خوبه گاهی از مادرشوهرم مادرشوهرتره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من باردار نیستم😢تیکرهم تیکر بارداریم‌نیست😓تیکر برا حل شدن مشکلاتیه که تو زندگی مشترکمون برامون پیش اومده .اگه لایق دونستین دعا کنین بتونیم مشکلاتمونو حل کنیم تا اخر تیکر
دختر داره؟؟

۳تا خواهرشوهر دارم

ولی خدایی خیلی خوبن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مال من خیلی مظلومه کاری به کار کسی نداره فقط در حد احوالپرسی امان از دست مادرشوهر. ای خدا😒 

مادر شوهر من بلانسبت میزد به خریت حرفش رو میزد بعد بقیه میگفتن این نمیفهمه اما امان از دست پدر شوهرم یه کارایی میکرد که نگو خدا نیامرزد شون خیلی آزار دادن من رو با همدستی بقیه میدونی من رو گرفتن فکر کردن نوکر میشم نشدم رفتم دنبال شوهرم اونا هم سوختن

1394
اخلاق مادرشوهرت مث مامانمه😉😂 مادرشوهرت با دختراشم همینه؟

اره همینه

خودش کاری میکنه که احترامش بین بچه هاش از بین بره

1
5
10
15
20
25
30
35
40