2726
عنوان

هی میگیره دستمو..هی میخنده بیخودی.نه خدایی شما بودی عاشقش نمیشدی؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 814 بازدید | 47 پست
خدانکشت ترکیدم ازخنده الان میخاستم بریزم سرت که چی نوشتی حالم بهم خورد😂😂😂

اخه خیییلی مسخرس بخدا

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕

مزخرف از اون شاعر میگه. به همه دورو وریات بگو کات .تو بااوووون صدای زیبات بگو کات . ...انگار مردک تاحالا کات نگفتع 

خدایا ابر میفرستی بارون نمیدی؟خوبه منم وضو بگیرم نماز نخونم؟😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدانکشت ترکیدم ازخنده الان میخاستم بریزم سرت که چی نوشتی حالم بهم خورد😂😂😂

منم خیلی خندیدم😂

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
2728
    موندم چطور نزد دهنت

تو اسانسور روسریمو پیچید دو گردنم گفت بار اخدت باشه ها😂😂😂😂

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕
مزخرف از اون شاعر میگه. به همه دورو وریات بگو کات .تو بااوووون صدای زیبات بگو کات . ...انگار مردک تا ...

واااای😂😂😂😂

🤣🤣🤣🤣🤣 واکنش شوهرت خیلی مجلسی بود 

خیلیییی😂😂😂

وای امشب ب شوشو میگم ببینم چی میگ

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
برید تصنیف قلاب از همایون شجریان رو گوش بدید ببینید سعدی و همایون چه کردن فقط     برا گو ...

وای واقعانم

مزخرف از اون شاعر میگه. به همه دورو وریات بگو کات .تو بااوووون صدای زیبات بگو کات . ...انگار مردک تا ...

😂

روانشناسی می گفت :بیمارای واقعی هیچوقت پیش مانمیان،مراجعین مااکثرا کسانی هستن که توسط این بیماران مریض شده اند.
ودی امشب ب شوشو میگم ببینم چی میگ

اره بگو بخندیم

2706