1345
1363
عنوان

هی میگیره دستمو..هی میخنده بیخودی.نه خدایی شما بودی عاشقش نمیشدی؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 567 بازدید | 47 پست
مزخرف از اون شاعر میگه. به همه دورو وریات بگو کات .تو بااوووون صدای زیبات بگو کات . ...انگار مردک تا ...

واااای😂😂😂😂

به تکنولوژی میگین تِکنالِجی؟                                           بابا شاماها خایلی خافان و خاراجی هاستین   

اگر به دنبال کاهش وزن هستین 

با کورکومین با سرعت بیشتری وزن کم کن

1350
برید تصنیف قلاب از همایون شجریان رو گوش بدید ببینید سعدی و همایون چه کردن فقط     برا گو ...

وای واقعانم

به تکنولوژی میگین تِکنالِجی؟                                           بابا شاماها خایلی خافان و خاراجی هاستین   
مزخرف از اون شاعر میگه. به همه دورو وریات بگو کات .تو بااوووون صدای زیبات بگو کات . ...انگار مردک تا ...

😂

روانشناسی می گفت :بیمارای واقعی هیچوقت پیش مانمیان،مراجعین مااکثرا کسانی هستن که توسط این بیماران مریض شده اند.
1376
اخه خیییلی مسخرس بخدا

کلا بیشتراهنگای الان چرت به تمام معناست من اصلاپسندنمیکنم خواننده های خوبمون خارج میخونن بیشترخواننده های مجوزدارم نمیفهمن چی میگن 

کلاهرکی ازننش قهرکرده خواننده شده😕😑

هعی ننه .😂

حالا مگه خنده ی من بند میومد؟دهنم اندازه کروکودیل باز بود

کلا بیشتراهنگای الان چرت به تمام معناست من اصلاپسندنمیکنم خواننده های خوبمون خارج میخونن بیشترخوانند ...

دقیقا.اخه واقعا چرت و پرت میگن😂😂

کلا بیشتراهنگای الان چرت به تمام معناست من اصلاپسندنمیکنم خواننده های خوبمون خارج میخونن بیشترخوانند ...

واقعا بی محتوا ادم گوش میده دوس داره بالا بیاره. .سنتی صنعتی رو باهم میزنن شعر میگن

بچه ها دست باباخونی شده   گمونم شش ماهه قربونی شده     السلام علیک یا علی اصغر   
1288
حالا مگه خنده ی من بند میومد؟دهنم اندازه کروکودیل باز بود

تو دیگه کی هستی میخاستی همونجا ناقص بشی 😂😂

بچه ها دست باباخونی شده   گمونم شش ماهه قربونی شده     السلام علیک یا علی اصغر   

این آهنگه رو بگو خواننده ی محترم خیلی عاشقانه میفرمایند

دور تو میگردمو میخندمو....

آخه تصور کن آدم باید چند تا تخته ش کم باشه دور یه نفر بگرده مثل دیوونه ها بخنده

خدا هیچ وقت دیر نمیکنه  
@nilay   @marzi24   😂😂

این نیلای همون نیلای؟؟؟؟چراتاپیک نداره

🚫دوست عزیز:تاپیک دعانویسی ببینم بی بروبرگشت گزارش میزنم⬅اینجا همه کلاهبردارن وشماره های خودشونه........نمیخوام ازتون سواستفاده بشه..🚫گفتم که حق الناس گردنم نباشه😄
1339