2737
2734
عنوان

خز ترین کادوهای تولد دهه ۵۰ و ۶۰+ جنبه طنز

| مشاهده متن کامل بحث + 1539 بازدید | 40 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دوم راهنمایی بودم تولد گرفتن برام دوستامم دعوت کردن، یکی از دوستام شکرپاش پلاستیکی آورده بود تازه خواهر کوچیکشم آورده بود با خودش  

مامان‌‌‌‌ ۲ تا پسر ناز ، رادین و رادمهر ، خدایا دوستت دارم واسه هر چی که بخشیدی ... اگه امضامو خوندی لطفا" یه صلوات واسه شادی روح بابام بفرست ... 
2731
من از دوستم پارچ كادو گرفتم اونم داخل جعبه فلاسك😂😂

وابی😂😂🙄😂😂

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞
2738

کاسه یادمه آورده بودن مامان منم همونارو واسه تولد یکی دیگه می‌برد. 

من میگفتم اینا چیه آوردن میگفت جهازته🤣

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

آقا من هفتادیم قبوله؟؟؟؟؟؟

خز ترین کادویی ک خواستم بگیرم پنجاه تومن پول نقدی بود ک دختر عمه م اورده بود . بعد مادربزرگم ک پیش ما زندگی میکرد بهش گفت پنجاه تومنی ک ازم طلب داری به زهرا  میدمش تو نمیخواد پول بدی ....

بعد مهمونی ننه جونم خودشو زد ب کوچه علی چپ بزرگوار و تف هم بهم نداد    

یا دلیل المتحیرین   
من دوستم یه دفتر عکس چسبونده بود داخلش برا اورد😂😂😂😂😂

لابد کلی هم ذوق کردی🤣😂

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
2706