2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چندوقتته گلم سکسکه نی نی اگ ماهت بالاعه

نه بابا من شش هفتمه هنوز سونو قلب فعلا از ترس نرفتم هفته چهار پنج رفتم حتی ساکم نذیدن.گفتن بتا بده ک ۲۳۸۰ بود.

خدایاااااااا.خودت حواست به نی نی تو راهیم باشه.🙏

من از ماه هفتم شده گاهی روزی هفت هشت بار هم زیر دلم رو میگیره ودچار انقباض میشم ولی اشکالی نداره.فقط وقتی خطر داره که فاصله انقباض ها نزدیک باشه و هر دفعه از دفعه قبل بیشتر که کارهای عادی مثل مطالعه و صحبت کردن رو هم مختل کنه.

اگه همراه با درد باشه طبیعی نیست،انقباض هات رو بنویس ک چ ساعتیه اگه منظم بود برو بیمارستان

نه درد اصلا نیست

شکمم فقط سفت میشه

از دیروز حس میکنم

نمیدونم بچه خودشو سفت جمع میکنه یا انقباضه

دراز میکشم شکممو اروم فشار میدم دستم فرو میره یعنی نرمه ولی سرپا میمونم سفت میشه

نه بابا من شش هفتمه هنوز سونو قلب فعلا از ترس نرفتم هفته چهار پنج رفتم حتی ساکم نذیدن.گفتن بتا بده ک ...

اها پس اونو منم داشتم بسلامتی نبض جفتته

کاربری قبلم ترکید بخاطردشمنام 😕واینکه چراگفتم بعضیاتوسایت هرز نپرن وحرفای جنسی نزنن
نه بابا من شش هفتمه هنوز سونو قلب فعلا از ترس نرفتم هفته چهار پنج رفتم حتی ساکم نذیدن.گفتن بتا بده ک ...

اگ شش هفتته ب حساب خودت اخر ۸هفته برو شک نکن حاملگیت بی مشکله 

کاربری قبلم ترکید بخاطردشمنام 😕واینکه چراگفتم بعضیاتوسایت هرز نپرن وحرفای جنسی نزنن
2706