2737
2734
عنوان

سخت ترین امتحان زندگیم😔

229 بازدید | 14 پست

بچه ها

کسی که خیلی همو دوست داشتیم و قرار بود باهم ازدواج کنیم چند روزیه متوجه شدیم مبتلا به سرطان شده😔😔😔

روحیشو کامل باخته و با منم دعوا کرده که برو به زندگیت برس با من اینده ایی نداری من خوب بشو نیستم

من خودم شب و روزم شده گریه و غصه واسه جوونیش و ارزوهای برباد رفتش

عاشق بچه بود،دیوانه وار،دیشب گفت اگه حتی یک بارم شیمی درمانی کنم هرگز بچه دار نمیشم

نمیدونم چجوری باید یکم حالشو اروم کنم

جواب پیامای منو نمیده

خواهشا نیاید بگید خواسته کات کنه و الکی گفته بیماره و این چیزا!!!!!!  چون کامل در جریان همه چی هستم و دوس ندارم بهش تهمتی زده بشه😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خدا هربنده ایی رویک جوری امتحان میکن امتحان من سرشوهرم وبچه وزندگیم بود

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔
سرطان چی داره بدخیمه؟ اگه میتونی بمون پیشش بهش روحیه بده حتی مثل ی دوست

روده

نمیدونم وخیم یا نه

اصلا با من درست حرف نمیزنه

تا شب قبل از دکتر رفتنش ثانیه ایی نبود بی خبر باشیم از هم😔

2738

اخی عزیزم .روحیتو نباز سعی کن به اونم روحیه بدی.اون الان شکه شده...نمیدونه چیکارکنه ...احساس می کنه که از کل دنیا بریده ...تو این موقعیت تو باید بهش روحیه بدی وبهش کمک کنی ..ولش نکن مطمعنم که خوب میشه ان شا الله

آرزوهاتو بسپار به خدا......🙃

الان دیگه کسی که درسن باروری باشه قبل از شیمی درمانی اسپرم رومیگیرن فریز میکنن نگه میدارن برای بعدازدرمان استفاده میکنن

بعدهم سرطان روده پراکثرموارد قابل درمان هست نباید زود تصمیم گیری کرد بهتره بادکتر انکولوژش صحبت کنید وبهش روحیه بدین 

تمام نا تمام من
با تو تمام می شوم ..

عزیزمن شما چرا انقد نا امید شدید

مگه الان عهد بوقه ک این چیزا درمان نداشته باشه

میدونم بیماری سختیه ولی غیرقابل درمان ک نیس

😔نوش جانش بشود هرکه حرم رفت حسین؛؛؛؛من به جا ماندن از این قافله عادت کردم😢                                                                                                                                                                                        آقا جان گدانمیخواهی؟دختر بی وفا نمیخواهی؟😔         کاش میشد ز من سوال کنی؛دخترم کربلانمیخواهی؟😢                                                                                                امسال دلم خیلی پره آقا....همه دارن میرن،،دارن میان پیشت،،چجوری طاقت بیارم و دلم نگیره؟       یعنی میان اینهمه زائر اضافی ام؟!😢.                     آقا چطوری دووم بیارم تا اربعین بعد....خدایا چرا قسمتم نکردی؟خدایا تو که داری میبینی دلم تو چه حالیه؟خدایا تو که بغضمو میبینی...چجوری ببینم همه میرن ولی من...😢.       
روده نمیدونم وخیم یا نه اصلا با من درست حرف نمیزنه تا شب قبل از دکتر رفتنش ثانیه ایی نبود بی ...

سرطان روده خیلی خطر خدای نکرده مرگش کمتره از سرطانای دیگست...فقط کافیه قوی باشه و روحیشو 😊نبازه توام کنارش باش انگیزه ادمو سرپا میکنه 

اینو بدون تا همیشه تو قلبم میمونیs💖R
2706