2733
2734

سلام

حدودا هفته پیش شوهرم رفته اداره پست تا کارت سوخت موتورشو بگیره

موتورش قبلا به نام یه خانمی بوده که کارت هم به نام اون خانم صادر شده و تو اداره پست بوده

شوهرم شبش که اومد خونه بابام اینا

به بابام گفت کارت سوخت موتورو گرفتم

بابام گفت عه جطوری

گفت سرچ کردم دیدم تو اداره پسته رفتم کارت موتورو نشون دادم گفتن این خانم کیه که کارت به به نامشه منم گفتم زنم

اونا هم کارتو دادن

بابام یه لحظه هنگ کرد گفت مگه موتورو به نام بهار کردی

که شوهرم گفت نه صاحب قابلیه زن بود الکی گفتم گیر ندن

حالا سوال من شما بودید ناراحت میشدید یا نه؟

من ناراحت شدم ولی اصلا بروز ندادم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نه

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....
2738

چون میدونم بدون منظور گفته کاریش جدی جدی نداشتم اما اولش حسابی پشت و روش میکردم ک همچین حرفیو حتی ب زبونش اورده😡😡

کاشبمیرم سابقم     🍃🍀بیقراره آرامش اسمتم خـــــــــــــدا😘😘 دستام رو ب قدرت تو بالا اومده دستمو بگیر🍀🍃یاارحم الراحمین🌺🌺🍁

خیر

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2706