2733
2734
ممنون ازت که انقدر خوب و مهربونی ودلگرمم میکنی.ایشالله گل پسرتو صحیح و سالم بغلت کنی.برام فقط خیلی د ...

حتما عزیزم حتما دعا میکنم..انشالله زودتر شرایط ت عالی بشه  بتونی اقدام کنی زودتر مامان بشی .راستی شجره بی بی ش مثبت شده الان از داده فعا جوابش نگرفته...هیچ وقت نامید نباش .

الهم صل علی محمد و ال محمد
حتما عزیزم حتما دعا میکنم..انشالله زودتر شرایط ت عالی بشه  بتونی اقدام کنی زودتر مامان بشی .راس ...

جدی؟؟😀خب خدارو هزار مرتبه شکر.پس خدا جواب این همه دعا رو به بهترین شکل بهش داد.خیلی خوشحال شدم الان میام تاپیکو میخونم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون ازت که انقدر خوب و مهربونی ودلگرمم میکنی.ایشالله گل پسرتو صحیح و سالم بغلت کنی.برام فقط خیلی د ...

🤲💚💚💚

کن لما لا ترجو أرجى.....امام على عليه السلام : به آنچه اميدش را ندارى اميدوارتر باش؛ زيرا كه موسى عليه السلام رفت كه براى خانواده اش آتش برگيرد اما [در آن جا] خداوند عزّ و جلّ با او به سخن در آمد و او پيامبر برگشت .(در نا امیدی جای بسی امید است)
2728
چشم عزیزم کجاست فقط؟؟

اعظم جون من نرفتم سونو😢😢

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

داشتم اب هویج میگرفتمو شام درست میکردم.کارامو کردم این چند روز خ استرس داشتم.سر ی موضوعیم ناراحت بودم دیشب ک گفت فولی۲۵دیگ گفتم نمیرم

هی ب شوهرم ز میزنم میگم برم میگ بیخیال.هی منصرفم میکنه😁حالا ترشح یکم دارم گاهی چند ثانیه دو طرف تخمدانام تیر میکشه.الان دیر نیس برم سونو؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2738
عیب نداره عزیزم شب ریلکس اقدام کن ...بسپر دست خدا انشالله ک ی گلپسر خوشکل بهت میده ولی فردا صبح تونس ...

اخه شب اقدام کنم روم نمیشه صبح برم سونو

اخه شب اقدام کنم روم نمیشه صبح برم سونو

خوب فردا سر صبح زود برو سنو ...فقط زود بری ی وقت ازاد نشه فولیکول . خیلی  خوبه اب هویج بخور اناناس بخور خرما و کشمش و موز و انبه بخور ک حسابی گرم بشه بدنت...فردا صبح آماده باشی..ولی ماه قبل روز ۱۰فولیکولت ازاد شد حس میکنم اینماه هم روز ۱۰ ازاد میشه

خوب فردا سر صبح زود برو سنو ...فقط زود بری ی وقت ازاد نشه فولیکول . خیلی  خوبه اب هویج بخور انا ...

امروز روز دهمه

یعنی الان آزاد شده؟

آزاد بشه دیگ بدرد پسر نمیخوره؟

امروز روز دهمه یعنی الان آزاد شده؟ آزاد بشه دیگ بدرد پسر نمیخوره؟

چون امپول زدی احتمالا یکم دیرتر ۲۴ ساعت بعدش ازاد بشه..تا ترشح داری ازاد نشده..ترشح کشدار منظورمه...هر وقت ترشح ها کم شد و سفت شد ازاد میشه

عزیزم صداش زدم انشالله آنلاین شد خودشون از شرایط ش شون میگن 

باشه عزیزم...میگم امروز عصر درد سینه م رفت ۷ سال پیش بود  بارداریم یادم نمیاد اینموری بودم یا نه...اینجوری نمیشی درد سینه یهوو بره؟خیلی استرس گرفتمه

باشه عزیزم...میگم امروز عصر درد سینه م رفت ۷ سال پیش بود  بارداریم یادم نمیاد اینموری بودم یا ن ...

منم درد سینه مداوم ندارم یکساعت خوب خوبم یک ساعت دیگه می بینی درد دارم نمی دونم من که سردختر دومم درد سینه نداشتم برای اولی داشتم ولی یادم نیست چطوری بود 

2706