2726

دوستان من چند ساله میگرن دارم به سری درمانها رو انجام دادم اصلا جواب نداده.حالا یه نوبت گرفتم تو کلینیک آرامش تهران.تا حالا مراجعه کردید؟نتیجه بخش بوده؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ممنون عزیزم

عزیزم من میگرن ارثی دارم تو فامیل خیلی شایع و زیاد داریم متاسفانه.. و هر دکتر و هرچی بگی رفتیم ولی درمان نداره بعضیامون با بالا رفتن سن بهتر شدیم و بعضی اصلا ..ولی من قرص ریلایف میخورم خیلی خوبه فوری ارومت میکنه و خوابت میبره سالهاس استفاده میکنم ..البته الان کم و تقلبی هم تو بازار هست ..قیمتش هم خوبه فقط از داروخانه تهیه کن امتحان کن ...

مشاور امور ملکی در کیش..🌴

سلام. کلینیک آرامش که البته به کلینیک میگرن هم معروفه درمان میگرن و سینوزیت و آلرژی و خیلی از بیماری ها رو به روش درمان گیاهی انجام میده. روش اصلیشون بخور درمانی ه. کابین های بخور دارن که شما برای درمان حدود 10 جلسه ای باید مراجعه کنید و هر جلسه نیم ساعت بخور ترکیب خاص گیاهی خودشون رو بگیرید

روش شون خوبه، بی ضرر ه، برای بعضی ها عالی و فوق العاده جواب داده ولی خب طبیعتا برای بعضی از افراد هم جواب نداده. 

arameshclinic.com/درمان-میگرن/