2726
عنوان

خوردن یا نخوردن

178 بازدید | 16 پست

بچه ها من باردارم و شوهرم خیلی بهم گیر میده اینو نخور اونو نخور اون بده این فلان تو طول بارداری به هیچ عنوان نباید مثلا زعفرون بخورم یا هرچیز دیگه که میگن بده

سه ماه اول خطرناکه نباید بخوری

ژاپن حدود11دقیقه 🕑 از آمریکا اختلاف اقتصادی داره.یعنی اگه 11دقیقه برق توآمریکا قطع بشه ژاپن بهش میرسه🏃‍🏃‍.اونوقت توایران برق میره 2ساعت بعد میاد.همه یه صدامیگن📣:الهم صل علی محمدوآل محمد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

یاد دیشب افتادم بچه ها جاری کوچبک من بارداره خودش تپله بعدبارداریش خودش میگه ک غذاشم چندبرابرشده دیشب یه قوتی شیذینیو گذاشت جلوش گرم حرف زدن نصفشو خورد منم چیزی نمیگفتم خندم گرفته بود خیلی شیکموعه یهو به برادرشوهرم گفت صدراااا میگم ازون بستنی شکلاتیابوداااا یهو برادرشوهرم گفت بیامنم بخووور😁😁😁 یهو هنگ کرد اصلا

خدایاشکرت
شوهر من به زعفرون و دارچین و انواع چایی و ماهی و ادویه گیر میده  وگرنه من شبو روزم شده قره قور ...

خب حق داره اینا رو باید تاسه ماه اول رعایت کنی..هویج وجیگر وجعفریم هستاحواست باشه

خدایاشکرت
یاد دیشب افتادم بچه ها جاری کوچبک من بارداره خودش تپله بعدبارداریش خودش میگه ک غذاشم چندبرابرشده دیش ...

واااییی 😂😂😂😂 من اصلا نمیتونم گوشت و شیرینی جات بخورم حالم بهم میخوره 

خب حق داره اینا رو باید تاسه ماه اول رعایت کنی..هویج وجیگر وجعفریم هستاحواست باشه

جیگرو چعفری اصلا دوس ندارم ولی هویج خوردم تو این هفته به هویج گیر میده چون مادر شوهرم سر شوهرم هوس هویج کرده بوده تعریف میکنه میگه روزی دوسه کیلو میخوردم

2706